Biblioteka godziny otwarcia

piątek 10.00 - 16.00

kontakt: biblioteka@zpsm.edu.pl

Szanowni Państwo,
mając na uwadze wkład własny, który szkoła musi zapewnić do realizacji różnych zadań, zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe do rodziców, absolwentów, artystów, nauczycieli oraz instytucji, którym nieobojętne są warunki kształcenia utalentowanych dzieci i młodzieży.
Liczy się każda kwota przeznaczona na ten cel.
Dzięki Waszej efektywnej pomocy zakupiliśmy wiele pomocy dydaktycznych. Wśród inwestycji związanych z technologią cyfrową można wymienić m. in. zakup: laptopów, komputerów AiO firmy DELL, projektorów, ekranów zwijanych, tablic interaktywnych, urządzeń transmisji danych cyfrowych; rozbudowę sieci WiFi oraz modernizację okablowania i montaż gniazd panelowych. Wyposażyliśmy od podstaw dwie sale informatyczne w obu budynkach szkoły. Poszerzyliśmy znacząco zasoby szkolnego instrumentarium m. in. o wspaniałe fortepiany do sali koncertowej, sali kameralnej i auli naszej szkoły.
Pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasowy odzew i wpłaty. Cieszy nas Państwa mobilizacja i zaangażowanie we wspólne działania na rzecz szkoły.
Prosimy kierować wpłaty na konto szkoły z dopiskiem: „darowizna na cele oświatowo-wychowawcze”.

ZPSM im. W. Kilara w Katowicach
Adres: 40-887 Katowice, ul Ułańska 7b
NBP oddział w Katowicach
87101012123175731391340000

Składamy serdeczne podziękowania darczyńcom, którzy stale wspierają Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach.

zakup
min
Z radością zawiadamiamy, iż dzięki wsparciu finansowemu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Programu „Rozwój szkolnictwa artystycznego 2014” zakupiliśmy dziesięć nowych instrumentów dla Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach.