Absolwenci

 
Rocznik 2016/2017
 
Klasa A, wychowawca: Maciej Łoś
 
Bakun Lidia - saksofon
Berdzik Miłosz - perkusja
Cetnarowski Przemysław - saksofon
Galicki Antoni - gitara
Galwas Jakub - perkusja
Gers Cezary - tuba
Hajduk Paweł - gitara
Hołubek Cyprian - harfa
Janczewska Xymena - waltornia
Kozieł Mariusz - organy
Łaszczuk Paulina - gitara
Mikołajczyk Aleksandra - fortepian
Mrozek Dawid - fortepian
Pańta Weronika - rytmika
Paw Paweł - saksofon
Przyłucki Jakub - waltornia
Stalmach Emilia - rytmika
Szczepaniak Julia - gitara
Telega Michał – saksofon
 
Klasa B, wychowawczyni: Dorota Bywalec
 
Bal Monika - skrzypce
Baran Aleksandra -  - skrzypce
Datka Arkadiusz - wiolonczela
Dziechciarz Martyna - altówka
Foltyn Ramona - fagot
Fordham James - kontrabas
Górny Karolina - skrzypce
Huget Filip - skrzypce
Janik Wiktoria - kontrabas
Kopiec Mateusz - skrzypce
Krystek Zuzanna - skrzypce
Kupczak Joanna - skrzypce
Kurpanik Michał - puzon
Nikoliszak Julia - skrzypce
Pawłowski Bartosz - trąbka
Wajs Anna - skrzypce
Wilk Kamila - wiolonczela
Włodarczak Anna - skrzypce
Wyciślik Jakub - wiolonczela
 
 


 
Rocznik 2015/2016
 
Klasa A, wychowawca: Renata Krzyżak
 
Botor Michał - fortepian
Bukała Ewa - fortepian 
Bycina Anna - saksofon
Byrdy Natalia - fortepian
Chałupka Przemysław - akordeon
Czudej Kamil - gitara
Dyczko Łukasz - saksofon
Frączkiewicz Konrad - trąbka
Grysla Martyna - fortepian
Grzybek Barbara - fortepian
Klasa Magdalena - gitara
Nowak Jarosław - waltornia
Paczuła Karolina - rytmika
Pająk Wiktoria - saksofon
Płonka Natalia - fortepian
Pudełko Piotr - saksofon
Szuba Magdalena - fortepian
Tomica Mateusz - fortepian
Wach Ewelina - rytmika
Witta Michał – organy
 
Klasa B, wychowawca: Piotr Krym
 
Baran Anna - skrzypce
Borzemska Kamila - flet
Fraś Bartłomiej - skrzypce
Klepacz Bernadeta - altówka
Kmieć Patryk - klarnet
Kopiec Michał - puzon
Kowalski Bartosz - wiolonczela
Krzyżak Anna - altówka 
Kubica Dominik - perkusja
Kubik Artur - kontrabas
Kudala Magdalena - obój
Kulawik Klaudia - flet
Łabuś Szymon - trąbka
Posłuszny Mateusz - wiolonczela
Rorot Aleksandra - skrzypce
Sęk Katarzyna - skrzypce
Siarkowski Ignacy - klarnet
Smołka Wiktoria - altówka
Stańczyk Emilia - skrzypce
Tokarz Magdalena - skrzypce
 
 


 
 
Rocznik 2014/2015
 
Klasa A, wychowawca: Bożena Sładek
 
Bryła Magdalena - rytmika
Dudek Paulina - flet
Goraus Szymon - flet
Jędrysik Adam - gitara
Kisiel Michał - fortepian
Kraśniewska Weronika - rytmika
Łowiec Krzysztof - klarnet
Nowak Adam - fortepian
Ogryzek Szymon - fortepian
Orlikowska Ada - flet
Plewa Jakub - organy
Sokołowska Joanna - flet
Stachura Jakub - fortepian
Śliwa Małgorzata - harfa
Uthke Natalia - flet
Tytoń Konstancja - fortepian
Wieczorek Radosław - gitara
Wienczek Sara - akordeon
Zdancewicz Paulina – flet
 
Klasa B, wychowawca: Katarzyna Gołuszka
 
Barczak Szymon - wiolonczela
Fijołek Aleksander - wiolonczela
Kaszuba Wojciech - trąbka
Klich Wojciech - skrzypce
Księżyk Karolina - puzon
Majewicz Bartłomiej - fagot
Majewska Katarzyna - altówka
Manda Monika - fagot
Migdał Karolina - skrzypce
Nowik Wojciech - skrzypce
Pietrzak Barbara - skrzypce
Potępa Kacper - trąbka
Radwański Jakub - perkusja
Romejko Agata - skrzypce
Rőhrig Michał - skrzypce
Smolorz Konstancja - skrzypce
Szewczyk Mateusz - kontrabas
Śliwińska Monika - klarnet
Wacławik Piotr - skrzypce
 

 



 

 
Rocznik 2013/2014
 
Klasa A, wychowawca: Piotr Krym
 
Bies Tymoteusz - fortepian
Czech Olga - rytmika
Dziedzic Elżbieta - fagot
Gudyka Rafał - fortepian
Góral Paweł - flet
Gruba Bartłomiej - fortepian
Jędrysik Weronika - rytmika
Koszowski Krzysztof - saksofon
Kwiecińska Gabriela - fagot
Michalski Gustaw - flet
Muras Jakub - saksofon
Radomski Marek - fortepian
Strączek Dorota - akordeon
Szopa Małgorzata - rytmika
Tomczak Mateusz - gitara
Widera Aleksandra - gitara
Ziółek Grzegorz - fortepian
 
Klasa B, wychowawca: Katarzyna Kisielewska - Myga
 
Babij Weronika - skrzypce
Bober Karolina - klarnet
Cierpisz Anna - wiolonczela
Dziadek Weronika - skrzypce
Horoń Sebastian - wiolonczela
Jarczyk Szymon - skrzypce
Jaremus Weronika - skrzypce
Kowalski Jakub - skrzypce
Kraczyński Bartłomiej - perkusja
Kubista Krzysztof - kontrabas
Łukasik Martyna - skrzypce
Mazurkiewicz Natalia - altówka
Mikołajczyk Jadwiga - altówka
Mosurek Filip - klarnet
Ogonowska Katarzyna - altówka
Paliwoda Maria - skrzypce
Pisarska Marta - skrzypce
Sawicka Agnieszka - skrzypce
Skóra Wojciech - wiolonczela
Stańczyk Jan - skrzypce
Stanisz Martyna - skrzypce
Strońska Kamila - skrzypce
Szczepańczyk Maciej - skrzypce
Tracz Małgorzata - waltornia
Wolny Joanna - wiolonczela
 


 
Rocznik 2012/2013 

 

Klasa A, wychowawca: Katarzyna Łączyńska

 

Adamek Mateusz - fagot
Banachiewicz Ewa - akordeon
Bromboszcz Marta - rytmika
Galica Joanna - rytmika
Gojny Krzysztof - akordeon
Jurek Aleksandra - fortepian
Kamińska Magdalena - skrzypce
Kasperczyk Joanna - skrzypce
Kozioł Michał - saksofon
Kudełka Jakub  -gitara
Laber Lawinia - rytmika
Liszka Joanna - fagot
Łyczek Maciej - gitara
Mencner Krzysztof - puzon
Pragłowska Maria - fortepian
Rozkosz Ewa - gitara
Sikora Bożena - saksofon
Sobolewska Anna - akordeon
Tadajewska Maja - rytmika
Tkaczyk Dariusz - trąbka
Wątrobska Monika - fortepian
Zarzycki Dawid - fortepian
 
Klasa B, wychowawca: Anna Bielatowicz

 

Bańczyk Łukasz - waltornia 
Bąk Agata - wiolonczela 
Bień Kamil - trąbka 
Dobrowolski Bartłomiej - klarnet 
Gil Filip - obój 
Głowik Jessica - skrzypce 
Herbuś Szymon - puzon 
Kopiec Maciej - waltornia 
Kosiorowska Patrycja - skrzypce 
Kozieł Ewa - skrzypce 
Kusek Dominika - skrzypce 
Maczuga Julia - obój 
Matsili Adele - klarnet 
Milaniak Kinga - skrzypce 
Milik Weronika - altówka 
Mzyk Maria - obój 
Orziński Krzysztof - tuba 
Skoczylas Karolina - skrzypce 
Strzałkowski Damian - trąbka 
Szewczyk Tomasz - wiolonczela 
Szopa Maria - altówka 
Wantuła Kamil - perkusja 
Wieczorek Anna - skrzypce

  



 

1938-1949
1950-1959
1960-1969
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009
2010-2012

 

ROCZNIK 1938/1939
Barwicka Irena – fortepian
Golikówna Helena – fortepian
Kasperek Ryszard Emmanuel – wiolonczela
Kozokówna Łucja – fortepian
Kulczycka Renata – fortepian
Pelczar Tadeusz – kontrabas
Ptaszkowski Michał Stanisław – skrzypce
Somoggy Krystyna – fortepian
Teresiński Jan – fagot
Wiencek Paweł – klarnet
Zelderówna Marianna – śpiew solowy


ROCZNIK 1945/1946
Gałka Leszek – kontrabas
Kruk Ryszard – skrzypce
Krysianka Maria – śpiew solowy
Obremba Gabriela – śpiew solowy
Okoń Monika – fortepian
Unruh Maria – śpiew solowy
Uszok Elżbieta – fortepian
Żmudziński Tadeusz – fortepian

 

ROCZNIK 1946/1947
Czoppa Tomasz – fortepian
Garstka Zdzisława – fortepian
Kański Tadeusz – fortepian
Klimczyk Marian – skrzypce
Krzystek Krystyna – fortepian
Lechowska Halina – śpiew solowy
Madej Kazimiera – śpiew solowy
Swirtun Jadwiga – fortepian
Wyka Barbara – fortepian

 

ROCZNIK 1947/1948
Doleżał Dorota – śpiew solowy
Gorol Helena – fortepian
Kiełbiński Jerzy – fortepian
Komendzińska Magdalena – śpiew solowy
Kozubek Leokadia – fortepian
Krauze Stefania – śpiew solowy
Michalak Jadwiga – fortepian
Okuliar Tadeusz – śpiew solowy
Ozga Danuta – śpiew solowy
Sołtyk Halina – fortepian
Tomczyński Stanisław – fortepian
Zwierzyńska Bogumiła – fortepian

 

ROCZNIK 1948/1949
Cygan Edward – skrzypce
Iwankiewicz Wiesław – perkusja
Jerzykowska Grażyna – fortepian
Kord Kazimierz – fortepian
Latko Maria – fortepian
Mizia Franciszek – fortepian
Sienkiewicz Halina – fortepian
Szalonek Witold – fortepian
Śmiełowski Stanisław – fortepian
Świder Józef – fortepian
Wąsik Janina – skrzypce
Zub Teresa – fortepian
Żeleńska Maria – fortepian

 

ROCZNIK 1949/1950
Klasa A
Bednarska Krystyna – fortepian
Biolik Magdalena – śpiew solowy
Bohoniuk Lidia – fortepian
Chimiczewska Barbara – fortepian
Czurczak Maria – fortepian
Gallert Adelajda – śpiew solowy
Grzyb Irena – fortepian
Kamińska Barbara – fortepian
Kieloch Janina – fortepian
Koizar Helena – fortepian
Makowska Teresa – śpiew solowy
Mazoń Wiesława – śpiew solowy
Morys Irena – fortepian
Orwicz Ewa – fortepian
Romańska Jadwiga – śpiew solowy
Wasilewska Adolfina – fortepian
Wiosna Krystyna – śpiew solowy
Zandler Idalia – fortepian

Klasa B
Bok Józef – organy
Feliks Antoni – altówka
Kilar Wojciech – fortepian
Kosmala Mirosław – altówka
Krok Stanisław – fagot
Kyrcz Stefan – klarnet
Puz-Perzyński Waldemar – skrzypce
Ratuszny Jan – saksofon
Szłapka Emil – kontrabas
Szostak Zdzisław – fortepian
Warykiewicz Aleksander – skrzypce

Eksterniści
Meysztowicz Halszka – fortepian

 

ROCZNIK 1950/1951
Klasa A
Białobrzeska Anna – śpiew solowy
Bilińska Barbara – fortepian
Bojemska Teodora – fortepian
Friedel Aleksandra – fortepian
Kaleta Irena – fortepian
Kotecka Halina – fortepian
Kuczera Eleonora – fortepian
Lebiedzik Aleksandra – fortepian
Lubos Danuta – fortepian
Marhula Judyta – śpiew solowy
Piekarczyk Maria – fortepian
Rybicka Ewa – śpiew solowy

Klasa B
Czempa Jerzy – skrzypce
Długajczyk Aleksander – wiolonczela
Gabryś Norbert – klarnet
Gruszka Henryk – skrzypce
Kowalczyk Henryk – fortepian
Krawczyk Michał – fortepian
Krysta Edward – kontrabas
Kurz Zygmunt – altówka
Mendrak Jan – puzon
Mentel Janusz – organy
Michalik Kazimierz – wiolonczela
Mika Karol – altówka
Orendorz Albert – perkusja
Poziorski Alojzy – organy
Siess Napoleon – waltornia
Wiertelorz Edward – wiolonczela
Woźnica Zygmunt – flet


ROCZNIK 1951/1952
Klasa A
Anuszewska Barbara – fortepian
Bębenek Bronisława – skrzypce
Biler Iwona – fortepian
Bożek Krystyna – fortepian
Chmielewska Urszula – fortepian
Harmada Barbara – fortepian
Herzyk Zofia – fortepian
Kamińska Zdzisława – fortepian
Kujawiak Sonia – skrzypce
Pędziałek Urszula – fortepian
Sosnowska Teresa – fortepian
Szostek Krystyna – śpiew solowy
Wolarek Zofia – skrzypce

Klasa B
Błaszczok Józef – altówka
Goj Tadeusz – skrzypce
Klimanek Józef – tuba
Kojzar Bernard – kontrabas
Mańczyk Eugeniusz – fortepian
Miczka Zygmunt – skrzypce
Mucha Alfred – skrzypce
Radek Ludwik – skrzypce
Rożek Rudolf – organy
Świąć Tadeusz – skrzypce
Wikarek Ireneusz – fortepian
Wojturski Tadeusz – fortepian
Wybraniec Emil – altówka


ROCZNIK 1952/1953
Klasa A
Dłubis Zenobia – fortepian
Hałacz Bogumiła – fortepian
Kamińska Teresa – fortepian
Kawka Kazimiera – flet
Klonowska Ludomira – fortepian
Kowalowska Lucyna – fortepian
Kwaśniewska Halina – śpiew solowy
Milka Zofia – skrzypce
Mossur Marianna – fortepian
Pyka Maria – fortepian
Sapota Alicja – wydz. instruktorski
Sejud Barbara – fortepian
Stanek Maria – fortepian
Stawowy Genowefa – harfa
Torbus Ewa – fortepian

Klasa B
Butor Zdzisław – wiolonczela
Czuchraj Ryszard – altówka
Dymek Krzysztof – wiolonczela
Hajzer Stanisław – skrzypce
Hassa Zygmunt – fagot
Kocyba Tadeusz – fortepian
Król Stanisław – fortepian
Krzystek Wilhelm – puzon
Mandera Edward – obój
Nancka Bonawentura – kontrabas
Ostenda Tadeusz – altówka
Przystaś Zdzisław – skrzypce
Strugała Tadeusz – wydz. instruktorski
Szklorz Norbert – skrzypce
Waloszczyk Eugeniusz – perkusja
Widera Henryk – skrzypce
Wojnarowski Zbigniew – fortepian
Wyląg Janusz – skrzypce
Zienkiewicz Tadeusz – fortepian


ROCZNIK 1953/1954
Klasa A
Gałuszka Anna – fortepian
Hoppen Aleksandra – fortepian
Kania Helena – wydz. instruktorski
Kałuża Maria – fortepian
Kler Marta – fortepian
Knyps Jadwiga – fortepian
Korus Helena – śpiew solowy
Kozieł Maria – fortepian
Majchrowicz Anna – fortepian
Pohl Maria – fortepian
Pomianowska Barbara – fortepian

Klasa B
Apostoł Zygmunt – fortepian
Bielak Jerzy – skrzypce
Cichorski Adam – kontrabas
Dąbek Eugeniusz – flet
Florian Romuald – wydz. Instruktorski
Kierski Henryk – klarnet
Lorenc Andrzej – fortepian
Musialik Wojciech – fortepian
Nowak Stefan – kontrabas
Pindel Bronisław – puzon
Płoszejowski Konrad – wydz. instruktorski
Sprus Zygmunt – skrzypce
Tatarczyk Feliks – wiolonczela
Zowada Tadeusz – wiolonczela


ROCZNIK 1954/1955
Bałaban Henryk – skrzypce
Burek Jan – wiolonczela
Cieluch Magdalena – skrzypce
Dembecka Stefania – skrzypce
Hanok Maria – fortepian
Jochemczyk Zygmunt – altówka
Kaczmarczyk Antoni – kontrabas
Kalisz Henryk – trąbka
Kostyra Sabina – skrzypce
Kowalski Alojzy – klarnet
Król Irena – fortepian
Lepich Adolf – waltornia
Niemczyk Urszula – fortepian
Nosalik Otylia – harfa
Ożana Danuta – skrzypce
Piosik Cecylia – fortepian
Salwa Krystyna – wydz. instruktorski
Siudmak Kazimierz – fagot
Stokowy Felicja – fortepian


ROCZNIK 1955/1956
Klasa A
Bogucka Zofia – śpiew solowy
Furas Danuta – fortepian
Herman Leokadia – fortepian
Jendrosz Krystyna – wydz. instruktorski
Kliszczewicz Elżbieta – skrzypce
Kulawik Maria – wiolonczela
Manasterska Teresa – fortepian
Manjura Janina – harfa
Mitręga Dorota – fortepian
Poloczek Czesława – fortepian
Sobierad Magdalena – fortepian
Stanoszek Janina – fortepian
Stargalla Alicja – flet
Witt Hanna – fortepian

Klasa B
Bolek Jacek – skrzypce
Dobrowolski-Pawlik Jacek – obój
Gorzelak Tadeusz – flet
Hasenberg Eryk – wiolonczela
Janicki Andrzej – klarnet
Kalemba Zbigniew – fortepian
Kasprzok Alfred – waltornia
Kniejski Henryk – skrzypce
Kowalski Kazimierz – fagot
Kulawik Aureliusz – flet
Kunysz Wiesław – fortepian
Kurzeja Grzegorz – organy
Manowski Romuald – wiolonczela
Mazuga Władysław – perkusja
Michalik Stanisław – flet
Olkuski Stanisław – puzon
Seńczuk Bogusław – obój
Staszczyszyn Bronisław – waltornia
Staszczyszyn Wiktor – puzon
Szczypka Jan – klarnet
Tryba Henryk – waltornia
Turek Bernard – perkusja
Żołnowski Narcyz – wiolonczela


ROCZNIK 1956/1957
Klasa A
Bujok Bronisława – wydz. instruktorski
Cofała Irena – wydz. instruktorski
Duda Wanda – fortepian
Dunikowska Janina – fortepian
Gawlik Elżbieta – śpiew solowy
Kulaj Zdzisława – fortepian
Malinowska Wiesława – harfa
Micherdzińska Krystyna – fortepian
Osadnik Dorota – skrzypce
Szalecka Janina – fortepian
Szuas Barbara – wiolonczela
Tomas Krystyna – wydz. instruktorski
Twardowska Kamila – fortepian
Wesołowska Halina – fortepian
Wróbel Maria – fortepian

Klasa B
Aleksa Paweł – waltornia
Duda Antoni – fortepian
Filip Zbigniew – trąbka
Głowacki Włodzimierz – wydz. instruktorski
Górecki Stanisław – fortepian
Hummel Gerard – altówka
Kobus Edward – organy
Maj Piotr – skrzypce
Minnich Jerzy – fortepian
Mirski-Janaszek Jerzy – fortepian
Morski Kazimierz – fortepian
Polok Bernard – wiolonczela
Przybyła Gerard – kontrabas
Werbowski Emilian – obój


ROCZNIK 1957/1958
Klasa A
Botor Stanisława – wydz. pedagogiczny
Branka Lucyna – fagot
Chroszcz Magdalena – fortepian
Jendroszczyk Urszula – perkusja
Kaliszewska Krystyna – fortepian
Latka Sonia – fortepian
Mainka Ewa – fortepian
Marchut Maria – fortepian
Marchut Zofia – śpiew solowy
Mikołajczyk Maria – fortepian
Nowak Natalia – wydz. pedagogiczny
Neukirch Felicja – wydz. pedagogiczny
Olkuska Danuta – wydz. pedagogiczny
Pander Brygida – altówka
Pohl Irena – fortepian
Stanoszek Barbara – wydz. pedagogiczny
Szetner Janina – fortepian
Śliwakowska Maria – fortepian
Zowada Maria – kontrabas
Zygmunt Beata – fortepian

Klasa B
Bogdanowicz Tadeusz – tuba
Głombik Paweł – wiolonczela
Kalus Edmund – flet
Kubica Henryk – kontrabas
Kubisa Tadeusz – puzon
Kunysz Tadeusz – skrzypce
Kurzeja Henryk – flet
Latusek Adam – wiolonczela
Łukowiec Czesław – fortepian
Musioł Henryk – kontrabas
Pawlor Joachim – altówka
Raczyński Jan – trąbka
Staden Władysław – fagot
Sulikowski Jerzy – fortepian
Wojsyk Rafał – altówka


ROCZNIK 1958/1959
Klasa A
Badziura Teresa – wydz. pedagogiczny
Bartman Jadwiga – fortepian
Cygan Irena – fortepian
Feliks Adela – skrzypce
Hynek Alicja – fortepian
Kalińska Barbara – fortepian
Kornas Renata – wydz. pedagogiczny
Nowak Krystyna – fortepian
Polewczyńska Lidia – fortepian
Staszek Halina – fortepian
Szarek Maria – harfa
Wójcik Janina – fortepian

Klasa B
Bogusławski Edward – wydz. pedagogiczny
Chmiel Jerzy – wydz. pedagogiczny
Głosz Edward – obój
Kotas Walerian – obój
Kowalczyk Józef – perkusja
Machulec Rudolf – wiolonczela
Machynia Jerzy – skrzypce
Paruzel Jan – altówka
Piątek Antoni – altówka
Rowiński Jerzy – wydz. pedagogiczny
Szalecki Karol – skrzypce
Zimnik Józef – fortepian


ROCZNIK 1959/1960
Klasa A
Andrzejewska Krystyna – fortepian
Czempel Cecylia – altówka
Drożdż Bożena – fortepian
Giza Krystyna – skrzypce
Janic Maria – trąbka
Janicka Ewa – fortepian
Kolanek Tarsylia – fortepian
Latusek Teresa – skrzypce
Łukowiec Urszula – wydz. pedagogiczny
Napieralska Krystyna – fortepian
Pohorecka Ludmiła – harfa
Porwik Anna – śpiew solowy
Sumińska Grażyna – fortepian
Szygulska Urszula – skrzypce
Tiszler Barbara – fortepian
Wyderkowska Elżbieta – fortepian
Ziarko Mirosława – fortepian

Klasa B
Ficek Lucjan – kontrabas
Glinkowski Aleksander – puzon
Kowalski Józef – klarnet
Krzystek Marian – klarnet
Kuśmierz Janusz – fortepian
Ludwig Jan – trąbka
Łukowski Andrzej – wiolonczela
Malikowski Stanisław – obój
Minkus Henryk – wydz. pedagogiczny
Otto Antoni – wydz. pedagogiczny
Szczepański Andrzej – puzon
Śleziak Eugeniusz – wydz. pedagogiczny
Wilk Antoni – waltornia

 

ROCZNIK 1960/1961
Klasa A
Bożek Urszula – fortepian
Bromboszcz Katarzyna – wiolonczela
Czapla Krystyna – fortepian
Gajewska Wanda – fortepian
Kamińska Magdalena – fortepian
Koźbiał Lucyna – fortepian
Kroczek Krystyna – wiolonczela
Kucharczyk Krystyna – skrzypce
Lach Alina – wydz. pedagogiczny
Latusek Brygida – fortepian
Nogły Ewa – wydz. pedagogiczny
Smolorz Joanna – wydz. pedagogiczny
Sarek Izabella – wydz. pedagogiczny
Szynal Marta – fortepian

Klasa B
Barteczek Józef – waltornia
Czaja Bronisław – skrzypce
Dobiasz Piotr – skrzypce
Gediga Henryk – kontrabas
Grzybek Jan – trąbka
Jaworski Lucjan – wydz. pedagogiczny
Markowski Antoni – kontrabas
Moszny Kurt – kontrabas
Musialski Arkadiusz – skrzypce
Paszenda Kazimierz – fagot
Szymański Maciej – fortepian
Tlatlik Zygmunt – fagot
Woźnikowski Andrzej – kontrabas
Wróblewski Stanisław – kontrabas


ROCZNIK 1961/1962
Klasa A
Bbr /ednarska Anna – fortepian
Ćmiel Maria – harfa
Farbiszewska Ewa – wydz. pedagogiczny
Hawrylak Ariadna – fortepian
Herisz Barbara – fortepian
Klimczyk Anna – skrzypce
Kliszczewicz Marta – wydz. pedagogiczny
Machnik Krystyna – fortepian
Monkiewicz Grażyna – fortepian
Słaboń Alicja – fortepian
Sobieraj Ewa – fortepian
Solich Hanna – perkusja
Stańczyk Danuta – fortepian
Szczypa Eugenia – fortepian
Szeligiewicz Maria – fortepian
Suslak Izolda – fortepian
Środoń Maria – wydz. pedagogiczny

Klasa B
Ciechanowicz Witold – fortepian
Gwiazda Wiesław – skrzypce
Joniec Andrzej – altówka
Kawka Bernard – skrzypce
Mych Janusz – flet
Pieter Rudolf – flet
Starostka Wojciech – wiolonczela
Szalsza Piotr – altówka
Woźny Bernard – altówka

Eksterniści
Bortel Klemens – skrzypce
Bula Urszula – fortepian
Gerlach Zdzisław – skrzypce
Hajduk Krystyna – fortepian
Janas Kazimierz – skrzypce
Klimas Józef – waltornia
Kukuryk Józef – flet
Marczok Stefania – wiolonczela
Michalak Jerzy – obój
Mielimąka Leon – wiolonczela
Podleśka Paweł – fagot
Przybyła Eugeniusz – klarnet
Roczek Paweł – klarnet
Róg Antoni – flet
Sajdok Stefan – perkusja
Szafranek Wanda – śpiew solowy
Wrona Ryszard – trąbka
Zając Józef – altówka


ROCZNIK 1962/1963
Klasa A
Cais Ada – skrzypce
Chruściel Grażyna – wydz. pedagogiczny
Danielak Małgorzata – fortepian
Dymek Bożena – fortepian
Fujarska Olga – wiolonczela
Irzyńska Aleksandra – skrzypce
Janicka Iwona – wiolonczela
Klimek Cecylia – wydz. pedagogiczny
Lwowicz Ariadna – skrzypce
Mutz Katarzyna – wydz. pedagogiczny
Niemczyk Genowefa – wydz. pedagogiczny
Strzelecka Lidia – skrzypce
Szymon Maria – skrzypce
Tobiszewska Jolanta – wydz. pedagogiczny
Wideman Adela – fortepian
Zając Elżbieta – fortepian

Klasa B
Bączkowicz Alfred – wydz. pedagogiczny
Błach Wiesław – skrzypce
Gola Henryk – obój
Josz Alfred – klarnet
Kostrzewski Jerzy – fortepian
Kowalik Winicjusz – skrzypce
Langos Piotr – skrzypce
Małek Ernest – fortepian
Marchula Benjamin – skrzypce
Marszałek Tadeusz – fortepian
Niedzielski Włodzimierz – wydz. pedagogiczny
Pawłowski Paweł – fortepian
Zacny Andrzej – altówka


ROCZNIK 1963/1964
Klasa A
Bieg Aleksandra – fortepian
Feliks Dorota – skrzypce
Goj Maria – wydz. pedagogiczny
Gutsfeld Karina – wiolonczela
Kotucha Ewa – wiolonczela
Lisowska Krystyna – wydz. pedagogiczny
Liszowska Antonina – harfa
Łacisz Gabriela – fortepian
Mazurek Barbara – fortepian
Nowak Maria – altówka
Paluch Jadwiga – altówka
Pawlita Maria – fortepian
Staszewska Jadwiga – skrzypce
Zając Anna – wydz. pedagogiczny

Klasa B
Grandys Jerzy – klarnet
Gusnar Ryszard – klarnet
Kucybała Andrzej – altówka
Leleń Andrzej – wydz. pedagogiczny
Mol Jerzy – klarnet
Siwy Ryszard – akordeon
Stachura Mieczysław – klarnet
Wiera Stanisław – perkusja


ROCZNIK 1964/1965
Klasa A
Adamiecka Barbara – wydz. pedagogiczny
Bartyzel Irena – wydz. pedagogiczny
Bocek Ewa – fortepian
Bogusławska Aleksandra – flet
Dyrka Zofia – wydz. pedagogiczny
Filusz Barbara – wydz. pedagogiczny
Frontczak Teresa – wydz. pedagogiczny
Gabryłowicz Magdalena – fortepian
Goc Jadwiga – skrzypce
Gottwald Jolanta – fortepian
Jawień Magdalena – fortepian
Kawa Urszula – altówka
Krenzel Irena – skrzypce
Musialska Elżbieta – wydz. pedagogiczny
Ormicka Julia – harfa
Protasewicz Irena – fortepian
Rompel Urszula – skrzypce
Simon Krystyna – akordeon
Smołucha Ewa – fortepian
Sobczyk Dorota – skrzypce
Trybuła Maria – altówka

Klasa B
Duda Bolesław – akordeon
Góral Stanisław – flet
Jakubowski Andrzej – skrzypce
Kalarus Andrzej – kontrabas
Kiwiorski Jan – puzon
Łukowski Stanisław – skrzypce
Maurer Andrzej – skrzypce
Oślizło Franciszek – trąbka
Perek Leopold – klarnet
Pniak Jan – tuba
Pośpiech Krzysztof – waltornia
Szaraniec Zbigniew – fagot


ROCZNIK 1965/1966
Klasa A
Böhm Krystyna – wydz. pedagogiczny
Danielewska Maria – skrzypce
Golik Halina – wydz. pedagogiczny
Groebl Krystyna – harfa
Habas Anna – wydz. pedagogiczny
Końca Krystyna – fortepian
Krawiec Danuta – wydz. pedagogiczny
Kurzawska Alina – fortepian
Matysiak Urszula – skrzypce
Pirowska Danuta – skrzypce
Pniak Krystyna – skrzypce
Profaska Irena – perkusja
Sikora Kazimiera – wydz. pedagogiczny
Staciwińska Ewa – fortepian
Szewczyk Janina – akordeon
Szostak Bogusława – wydz. pedagogiczny
Szymiczek Ewa – fortepian
Widerak Beata – wydz. pedagogiczny
Woszczycka Jolanta – fortepian
Woryna Anna – skrzypce
Wuczyńska Grażyna – wydz. pedagogiczny

Klasa B
Bączkowicz Lucjan – waltornia
Bełdowski Zdzisław – altówka
Bień Artur – akordeon
Budak Janusz – obój
Fedorus Zbigniew – altówka
Gawiński Marian - flet
Haase Piotr – skrzypce
Jarosik Jerzy – flet
Klimonda Tadeusz – akordeon
Lach Tadeusz – flet
Lotko Stanisław – kontrabas
Papaja Piotr – obój
Proksa Stanisław – perkusja
Stańczyk Franciszek – waltornia
Starczewski Jan – waltornia
Tuszyński Janusz – akordeon
Wajda Adam – skrzypce
Wrona Janusz – skrzypce


ROCZNIK 1966/1967
Klasa A
Banach Magdalena – wydz. pedagogiczny
Bąk Krystyna – fortepian
Cofała Barbara – wydz. pedagogiczny
Faściszewska Elżbieta – fortepian
Gębala Małgorzata – skrzypce
Glac Jadwiga – fortepian
Hadinek Gabriela – wiolonczela
Jeszka Bożena – fortepian
Jarzębińska Janina – akordeon
Kaczorek Elżbieta – skrzypce
Kopeć Danuta – akordeon
Korta Barbara – fortepian
Luboniecka Apolonia – altówka
Łakomska Jadwiga – fortepian
Mateusiak Teresa – wydz. pedagogiczny
Mizgalska Maria – skrzypce
Porębska Danuta – harfa
Sędziwa Elżbieta – akordeon
Szostak Liliana – fortepian
Szymańska Krystyna – fortepian
Śliwka Krystyna – wydz. pedagogiczny
Tajer Anna – wydz. pedagogiczny
Woźniak Bożena – wiolonczela
Wybraniec Teresa – harfa
Żyłka Ewa – skrzypce

Klasa B
Aksamit Paweł – kontrabas
Bogłowski Jan – trąbka
Bogusławski Andrzej – fortepian
Cierpioł Bogdan – skrzypce
Dudek Andrzej – wiolonczela
Gębczyński Jacek – wiolonczela
Glura Czesław – klarnet
Gmiter Henryk – perkusja
Grabiec Andrzej – skrzypce
Kobza Janusz – fagot
Kostman Bernard – wydz. pedagogiczny
Kozieł Ryszard – trąbka
Krupiński Andrzej – fortepian
Lejczak Franciszek – skrzypce
Majerski Włodzimierz – wiolonczela
Macinkowski Andrzej – wydz. pedagogiczny
Pamin Piotr – klarnet
Pasierb Maksymilian – wydz. pedagogiczny
Padhorodziecki Wiesław – skrzypce
Smołucha Adam – skrzypce
Szklarczyk Mirosław – kontrabas
Szynal Mieczysław – wiolonczela
Tyka Ryszard – wydz. pedagogiczny
Widerek Jerzy – waltornia
Wocław Krystian – kontrabas

Eksterniści
Carbogno Henryk – fagot
Golasz Wiesław – obój
Grab Janusz – altówka
Kristof Zygmunt – fortepian
Londzin Edward – skrzypce
Lasek Gustaw – klarnet
Matysiak Bazyli – kontrabas
Miczka Alfred – trąbka
Osadzin Wiktor – fagot
Pajączek Eugeniusz – altówka
Palica Kazimierz – waltornia
Pinkawa Zygmunt – organy
Polok Eugeniusz – trąbka
Próba Henryk – obój
Segeth Henryk – skrzypce
Tarczyńska Alma – wydz. pedagogiczny
Taubic Eryk – skrzypce
Taubic Irena – wiolonczela
Thenior Irma – organy
Tkaczyk Józef – kontrabas
Tomaszkiewicz Helena – wydz. pedagogiczny
Wojciechowski Józef – trąbka
Wolff Renata – wiolonczela


ROCZNIK 1967/1968
Klasa A
Byrczek Helena – skrzypce
Czerska Alina – wydz. pedagogiczny
Gamon Agnieszka – skrzypce
Gieburowska Bożena – wydz. pedagogiczny
Goniewicz Halina – wydz. pedagogiczny
Góral Maria – akordeon
Hein Maria – wiolonczela
Kościuszko Bożena – fortepian
Kurek Krystyna – skrzypce
Michalik Teresa – wydz. pedagogiczny
Mikuła Marzena – fortepian
Moczulska Elżbieta – wydz. pedagogiczny
Nogajczyk Dorota – fortepian
Skołudzka Stefania – wydz. pedagogiczny
Wieniawska Halina – fortepian
Woźna Anna – wiolonczela

Klasa B
Adamowicz Witold – obój
Arnal Jan – obój
Baron Joachim – puzon
Brożek Antoni – fortepian
Czyż Henryk – tuba
Graca Ryszard – skrzypce
Lotko Jan – perkusja
Lysko Jerzy – altówka
Maliszczak Krzysztof – klarnet
Mickiewicz Antoni – fagot
Niemand Igor – kontrabas
Noszowski Zdzisław – perkusja
Piszczelok Henryk – obój
Skutela Janusz – wiolonczela
Stupel Ilia – fortepian
Świątek Jan – klarnet
Wira Maciej – skrzypce
Woźny Antoni – kontrabas
Wysłucha Lucjan – waltornia
Zarawski Zbigniew – fortepian


ROCZNIK 1968/1969
Klasa A
Baryń Elżbieta – fortepian
Bromboszcz Liliana – wiolonczela
Góral Krystyna – skrzypce
Grądzka Bożena – altówka
Janas Ewa – wiolonczela
Jendreczek Joanna – wydz. pedagogiczny
Jucewicz Urszula – wydz. pedagogiczny
Kacprzykowska Lidia – wydz. pedagogiczny
Karcz Barbara – wydz. pedagogiczny
Knapik Romana – wydz. pedagogiczny
Krzemień Renata – fortepian
Matyjaszczyk Aldona – wydz. pedagogiczny
Minoł Barbara – wydz. pedagogiczny
Mira Elwira – wydz. pedagogiczny
Pietrasińska Alicja – wiolonczela
Pietrzyk Urszula – skrzypce
Pitwoń Iwona – wydz. pedagogiczny
Płachecka Zofia – fortepian
Skop Krystyna – altówka
Sławska Maria – wydz. pedagogiczny
Strzelecka Małgorzata – wydz. pedagogiczny
Suchoń Kazimiera – fortepian
Wybraniec Eugenia – fortepian
Żerda Sabina – skrzypce

Klasa B
Bednarek Ryszard – puzon
Dudek Zbigniew – wydz. pedagogiczny
Górnik Hilary – wydz. pedagogiczny
Grzyb Jerzy – puzon
Kibała Jan – obój
Kwietniewski Zbigniew – wiolonczela
Malec Andrzej – obój
Marzec Adam – fagot
Mendera Adam – fortepian
Milian Artur – skrzypce
Przybyllok Michał – altówka
Pudełko Franciszek – wydz. pedagogiczny
Radwański Roman – klarnet
Starzyński Bogumił – wydz. pedagogiczny


ROCZNIK 1969/1970
Klasa A
Bacior Magdalena – wydz. pedagogiczny
Bielas Urszula – flet
Bolczyk Bogumiła – wiolonczela
Bromboszcz Margarita – wiolonczela
Bryzek Małgorzata – skrzypce
Czogała Maria – fortepian
Dzięga Jolanta – fortepian
Eckert Dorota – wiolonczela
Głogowska Teresa – altówka
Herzyk Bernadetta – fortepian
Hnatyszyn Lidia – wydz. pedagogiczny
Jasińska Magdalena – fortepian
Kawalec Danuta – wydz. pedagogiczny
Klimaszewska Irena – akordeon
Kontny Marietta – fortepian
Krupińska Barbara – flet
Łęcka Beata – fortepian
Magiera Anna – wydz. pedagogiczny
Makowska Sylwia – wydz. pedagogiczny
Moczko Irena – wydz. pedagogiczny
Moll Liliana – wydz. pedagogiczny
Swatek Teresa – altówka
Święty Danuta – wydz. pedagogiczny
Szczypa Dorota – skrzypce

Klasa B
Bernacik Mieczysław – fagot
Bławicki Ryszard – skrzypce
Ciałoń Józef – fagot
Dancewicz Mieczysław – altówka
Dyszy Edward – perkusja
Garczarczyk Janusz – puzon
Gwóźdź Jan – trąbka
Iwanowicz Józef – skrzypce
Klęczar Henryk – flet
Knapik Eugeniusz – wydz. pedagogiczny
Kowalczuk Józef – wydz. pedagogiczny
Lasoń Aleksander – wydz. pedagogiczny
Mrozik Janusz – skrzypce
Niestrój Marcin – skrzypce
Piotrowski Marek – flet
Sabramowicz Jan – trąbka
Śmietana Janusz – trąbka
Wołkowski Adam – akordeon

 

 

ROCZNIK 1970/1971
Klasa A
Babczyńska Barbara – perkusja
Bołdys Lidia – flet
Czaja Janina – skrzypce
Gajewska Maria – skrzypce
Gutkidis Nikos – akordeon
Jach Małgorzata - rytmika
Jędrzejewska Bogumiła – rytmika
Kałuża Róża - wychowanie muzyczne
Kamska Gabriela – fortepian
Kasprzyk Mirosława - wychowanie muzyczne
Kopel Aleksandra – harfa
Korczyński Janusz – fortepian
Maliszczak Marek – trąbka
Morawiec Teresa – akordeon
Papoń Urszula – rytmika
Popiołek Małgorzata – fortepian
Pryszcz Celina – rytmika
Sajdak Lucyna – rytmika
Swoboda Grażyna – wychowanie muzyczne
Waliczek Jan – wychowanie muzyczne

Klasa B
Błażejczak Stanisław – altówka
Czerner Piotr – skrzypce
Kajzer Zdzisław – flet
Kloś Marek – skrzypce
Kowalska Janina – skrzypce
Machera Krzysztof – altówka
Olszyczka Andrzej – waltornia
Porębska Krystyna – altówka
Preg Maria – altówka
Rychter Iwona – obój
Siemieniak Henryk – fagot
Steuer Bernard – klarnet
Trzcionka Gabriela – wiolonczela
Żbikowski Janusz – trąbka

Eksterniści
Antonik Aniela – wychowanie muzyczne
Borowicz Danuta – wychowanie muzyczne
Brachmański Izydor – akordeon
Dudek Stanisław – wiolonczela
Dutczak Irena – fortepian
Dzierżoń Jan – wychowanie muzyczne
Gola Henryk – skrzypce
Górkiewicz Adam – trąbka
Jarosik Ryszard – obój
Kaczmarczyk Adelina – skrzypce
Klyta Józef – flet
Kotyczka Jerzy – obój
Lech Bernard – klarnet
Leśniowski Stanisław – wychowanie muzyczne
Madejski Jan – kontrabas
Majnusz Irena – fortepian
Matula Jerzy – fortepian
Milejski Paweł – perkusja
Nawe Regina – fortepian
Nowicka Maria – fortepian
Okoń Maria – akordeon
Paszek Eugeniusz – wychowanie muzyczne
Pawlik Maria – fortepian
Pyzik Jerzy – altówka
Regeńczuk Anna – fortepian
Skrobel Stanisław – trąbka
Tront Bernard – wychowanie muzyczne
Urbańczyk Ernest – akordeon
Urgacz Elżbieta – wychowanie muzyczne
Winnicki Paweł – fortepian
Witkowski Janusz – wychowanie muzyczne
Wnęczak Kazimierz – obój
Zając Teodor – klarnet
Zawiślok Jadwiga – wychowanie muzyczne
Zimnik Krystian – wychowanie muzyczne


ROCZNIK 1971/1972
Klasa A
Bernardyńska Ewa – wychowanie muzyczne
Biel Małgorzata – wychowanie muzyczne
Błaszczyk Ilona – fortepian
Dudek Grażyna – wychowanie muzyczne
Główka Małgorzata – wychowanie muzyczne
Hajduczek Grażyna – rytmika
Kurpanik Maria – akordeon
Łukasiewicz Barbara – wychowanie muzyczne
Marusarz Teresa – fortepian
Milian Ewa – wychowanie muzyczne
Mitrowska Krystyna – rytmika
Potempa Gabriela – fortepian
Słowik Maria – wychowanie muzyczne
Wilczek Jadwiga – rytmika
Zamrzycka Barbara – fortepian
Zębala Mirosława – wychowanie muzyczne

Klasa B
Adamaszek Jacek – skrzypce
Adamek Jolanta – skrzypce
Biela Violetta – skrzypce
Chełkowska Barbara – wiolonczela
Dechnik Andrzej – kontrabas
Dziaczko Barbara – wiolonczela
Garbowski Bogusław – akordeon
Gazda Antoni – akordeon
Hłond Mieczysław – fagot
Imieło Jerzy – wychowanie muzyczne
Kosiński Zdzisław – wiolonczela
Krawczyk Mirosław – perkusja
Kurek Andrzej – skrzypce
Marzec Stanisława – altówka
Matwijewicz Hanna – skrzypce
Milicz Renata – wiolonczela
Orzechowska Ewa – perkusja
Piwowarczyk Edward – kontrabas
Prus Franciszek – akordeon
Przybyła Grzegorz – trąbka
Smykowska Janina – skrzypce
Szczyrba Paweł – klarnet
Szurman Christian – skrzypce
Tyrała Piotr – waltornia
Wałach Andrzej – obój
Włodarczyk Małgorzata – perkusja
Wolff Bożena – skrzypce
Zając Krystian – klarnet


ROCZNIK 1972/1973
Klasa A
Czapla Bibiana – fortepian
Ćwik Eugeniusz – fortepian
Fydrych Danuta – fortepian
Gilewska Maria – rytmika
Grzesik Urszula – rytmika
Jochymczyk Roman – fortepian
Kałuża Zofia – fortepian
Kosz Stanisław – fortepian
Mangold Alicja – fortepian
Nowak Elżbieta – fortepian
Oberaj Eugeniusz – fortepian
Ochojska Anna – rytmika
Olesińska Joanna – rytmika
Sieczka Jerzy – akordeon
Stolorz Urszula – fortepian
Szeja Krystyna – akordeon
Wajdzik Elżbieta – akordeon
Ziółkowska Marzenna – fortepian

Klasa B
Bąk Zbigniew – perkusja
Garbowska Izabela – skrzypce
Gwóźdź Krzysztof – altówka
Honysz Jan – obój
Kamieńska Gabriela – wiolonczela
Kobiela Henryk – skrzypce
Kopytko Janusz – kontrabas
Litwiński Mieczysław – altówka
Machura Adam – skrzypce
Matyja Krzysztof – wiolonczela
Miłoń Mieczysław – obój
Moczulski Andrzej – trąbka
Osadzin Franciszek – perkusja
Paleczna Eugenia – skrzypce
Podbilski Zygmunt – kontrabas
Polus Eugeniusz – waltornia
Poradzisz Ewa – skrzypce
Rusek Stanisław – puzon
Szyja Gerard – waltornia
Szymocha Zdzisław – kontrabas
Trybuła Zenon – flet
Trzcionka Ewa – skrzypce
Wieczorek Jacek – fagot
Wilczyńska Halina – altówka
Zieliński Jerzy – flet

Eksterniści
Góra Józef – wychowanie muzyczne
Janoszka Wincenty – akordeon


ROCZNIK 1973/1974
Klasa A
Chyla Liliana – fortepian
Cirbus Piotr – fortepian
Drabik Barbara – rytmika
Draga Marian – akordeon
Glensk Teresa – fortepian
Kolasińska Marta – rytmika
Malon Henryk – akordeon
Moczko Teresa – fortepian
Morawiec Irena – rytmika
Pinkawa Piotr – akordeon
Rabsztyn Ewa – fortepian
Surówka Alina – rytmika
Szczerbowska Teresa – rytmika
Śliwińska Monika – fortepian
Trembaczowski Joachim – akordeon
Ufnalska Anna – rytmika
Wybraniec Zygmunt – akordeon
Złotowska Elżbieta – fortepian
Zyla Joanna – rytmika

Klasa B
Błaszczok Aureli – skrzypce
Brożek Ryszard – klarnet
Gawlik Barbara – skrzypce
Gruszka Małgorzata – flet
Hachuła Ilona – wiolonczela
Hanak Małgorzata – puzon
Knapik Jan – skrzypce
Kołodziej Jerzy – obój
Kotarska Jolanta – wiolonczela
Krzakiewicz Maria – altówka
Libera Edward – trąbka
Lizurej Wiesława – skrzypce
Matyja Roman – wiolonczela
Nowak Antonina – altówka
Orda Jadwiga – perkusja
Pisarek Henryk – skrzypce
Sasin Andrzej – skrzypce
Stryja Aleksandra – skrzypce
Szczerek Barbara – wiolonczela
Szczyrba Janusz – waltornia
Śmieszniak Anna – wiolonczela
Wita Stanisław – waltornia
Żmuda Ryszard – klarnet


ROCZNIK 1974/1975
Klasa A
Baron Halina – rytmika
Biskup Janina – fortepian
Czoppa Joanna – fortepian
Dąbek Irena – fagot
Gogolin Jan – akordeon
Jagniszczak Tamara – fortepian
Kopacz Remigiusz – akordeon
Kopoc Teresa – rytmika
Kyrcz Hanna – fortepian
Lorenz Beata – fortepian
Lubecka Ewa – fortepian
Lizurej Jolanta – rytmika
Muc Elżbieta – rytmika
Nagórska Aleksandra – fortepian
Ostrowska Ewa – rytmika
Rozlach Adam – akordeon
Świder Jan – kontrabas
Wichary Daria – rytmika
Zimerman Krystian – fortepian

Klasa B
Adamus Antoni – trąbka
Cembrzyński Jerzy – kontrabas
Drygajło Maria – skrzypce
Grzondziel Małgorzata – altówka
Hajewska Elżbieta – skrzypce
Karel Lilianna – altówka
Pawlikowski Piotr – skrzypce
Rusek Jolanta – altówka
Sromek Janina – skrzypce
Stankiewicz Stanisław – wiolonczela
Wajda Zdzisław – altówka


ROCZNIK 1975/1976
Klasa A
Bryła Maria – fortepian
Bujoczek Kazimierz – trąbka
Chwastek Ryszard – perkusja
Cisowska Elżbieta – fortepian
Dusza Piotr – trąbka
Franken Barbara – akordeon
Jankowska Bogusława – rytmika
Jarema Bożena – fortepian
Jaros Ewa – rytmika
Kincel Janina – rytmika
Lipińska Justyna – fortepian
Majster Ilona – akordeon
Nasarzewski Zbigniew – fortepian
Olek Grażyna – skrzypce
Rozmus Dorota – rytmika
Staniszewska Lidia – akordeon
Szastak Anna – rytmika
Święty Bożena – fortepian
Świtaj Magdalena – fortepian
Waja Jan – akordeon
Walutek Ewa – fortepian
Warykiewicz Ewa – fortepian

Klasa B
Diug Marta – skrzypce
Domagała Krystyna – wiolonczela
Duda Janusz – skrzypce
Fleischer Ewa – skrzypce
Gaudyn Jacek – obój
Gawlik Roman – perkusja
Glabisz Anna – altówka
Grenda Małgorzata – skrzypce
Kowalik Krzysztof – skrzypce
Krzyżaniak Bożena – altówka
Machura Małgorzata – wiolonczela
Majewska Stanisława – wiolonczela
Patucha Małgorzata – klarnet
Plaza Mariusz – flet
Poziomnicka Bogumiła – wiolonczela
Pyda Wojciech – klarnet
Stanoszek Henryk – waltornia
Szlęzak Adam – obój
Urbaniak Jerzy – waltornia
Wieczorek Janusz – perkusja
Wikar Bożena – skrzypce
Wocław Andrzej – kontrabas
Wykurz Tadeusz – altówka
Zimnik Zenon – puzon


ROCZNIK 1976/1977
Klasa A
Adamczyk Ewa – rytmika
Bulski Zdzisław – akordeon
Burnecka Jolanta – fortepian
Dutkiewicz Halina – rytmika
Feczko Barbara – fortepian
Kaczmarek Marian – fortepian
Knapik Mirosława – fortepian
Kowal Bogdan – akordeon
Krzysztofik Hanna – rytmika
Macek Małgorzata – fortepian
Machnicki Jerzy – fortepian
Majchrzyk Joanna – rytmika
Markowicz Bożena – fortepian
Nabe Alicja – akordeon
Pańczyk Jolanta – fortepian
Serdeńko Miłosława – fortepian
Skupień Małgorzata – rytmika
Słobodnik Małgorzata – fortepian
Słota Zuzanna – fortepian
Sokołowska Elżbieta – rytmika
Stasiuk Ewa – fortepian
Syroka Barbara – flet
Wagner Ewa – flet
Walek Halina – fortepian

Klasa B
Będkowski Stanisław – wiolonczela
Czekała Marek – skrzypce
Dymczyk Jan – fagot
Dziubek Elżbieta – skrzypce
Gaszek Andrzej – altówka
Gemza Alfred – skrzypce
Górka Elżbieta – altówka
Gramała Jolanta – wiolonczela
Gruszka Aleksandra – skrzypce
Janusz Grzegorz – wiolonczela
Kamińska Barbara – wiolonczela
Kasperek Grzegorz – perkusja
Kleman Elżbieta – skrzypce
Krymer Krzysztof – skrzypce
Mielus Jolanta – skrzypce
Muc Iwona – obój
Mucha Jerzy – klarnet
Nowak Joachim – waltornia
Osińska Maria – skrzypce
Pstraś Bogusław – kontrabas
Seweryn Jerzy – kontrabas
Spendel Bogdan – klarnet
Stolarczyk Zdzisław – puzon
Szema Krystyna – skrzypce
Tamowski Waldemar – kontrabas
Wycisk Damian – flet


ROCZNIK 1977/1978
Klasa A
Barcik Krzysztof – akordeon
Dałek Katarzyna – fortepian
Drzewiecki Cezary – fortepian
Dubiel Andrzej – akordeon
Gorączko Elżbieta – fortepian
Gryczka Aleksandra – fortepian
Hajzer Grażyna – fortepian
Ilków Jolanta – fortepian
Kieliszkowska Danuta – wiolonczela
Kunysz Piotr – flet
Malcherczyk Urszula – rytmika
Maślan Renata – obój
Matysiak Damian – perkusja
Mostowik Daniel – akordeon
Nowaczek Anna – rytmika
Nowotarska Romana – fortepian
Pakosz Marek – perkusja
Palacz Eulalia – rytmika
Róg Danuta – fortepian
Sajewicz Ryszarda – fortepian
Seman Franciszek – akordeon
Sroga Wacław – fortepian
Studziński Waldemar – akordeon
Szendzielorz Gabriela – fortepian
Wawrzyczek Renata – fortepian
Zdulska Iwona – rytmika
Żymła Jan – akordeon

Klasa B
Andruszkiewicz Izabela – skrzypce
Biskup Krzysztof – klarnet
Durczok Dariusz – skrzypce
Duster Ireneusz – tuba
Idzikowski Andrzej – flet
Jakóbczak Renata – skrzypce
Klich Janusz – skrzypce
Krzemiński Marek – fagot
Krzyżowski Mieczysław – altówka
Kurzeja Szczepan – trąbka
Majcher Marek – flet
Mucha Janusz – altówka
Olkiewicz Grzegorz – flet
Orzechowski Krzysztof – wiolonczela
Pawełczyk Zbigniew – flet
Pospieszalski Paweł – wiolonczela
Przybylska Barbara – wiolonczela
Sapiński Andrzej – waltornia
Skowron Piotr – puzon
Sojka Stanisław – skrzypce
Solorz Małgorzata – skrzypce
Sporysz Mirosław – perkusja
Suwara Iwona – skrzypce
Talatycka Iwona – skrzypce
Urbańczyk Eugeniusz – klarnet
Uziel Henryk – skrzypce
Wargacki Waldemar – klarnet
Wilk Mariusz – trąbka
Wróbel Franciszek – trąbka
Zagórski Sławomir – flet


ROCZNIK 1978/1979
Klasa A
Blaszka Barbara – fortepian
Brząkalik Bolesław – akordeon
Czarnota Barbara – rytmika
Derej Joanna – rytmika
Gajos Anna – rytmika
Grychtoł Sonia – fortepian
Jarawka Jerzy – akordeon
Mańczyk Dorota – fortepian
Mądra Grażyna – rytmika
Okraska Włodzimierz – akordeon
Płókarz Irena – fortepian
Poplucz Bogumiła – fortepian
Precz Bogdan – akordeon
Rakowska Danuta – fortepian
Sąda Magdalena – fortepian
Sokołowska Halina – fortepian
Sroga Bogumiła – rytmika
Szeffs Barbara – fortepian
Szupiluk Iwona – rytmika
Wicherek Tadeusz – fortepian
Żłobińska Joanna – fortepian

Klasa B
Adamus Jarosław - skrzypce
Barański Marek – fagot
Czubak Halina – wiolonczela
Dąbek Ewa – skrzypce
Dąbek Sabina – wiolonczela
Gryc Lidia – skrzypce
Jaguszewski Krzysztof – perkusja
Kasperek Czesław – klarnet
Klement Maria – wiolonczela
Kojdecki Andrzej – puzon
Kostecki Bogusław – skrzypce
Lubińska Ewa – wiolonczela
Malon Urszula – altówka
Morek Adam – kontrabas
Nowak Alicja – perkusja
Olkuska Zofia – skrzypce
Pałys Marta – wiolonczela
Partyka Bogumiła – skrzypce
Rybicki Piotr – puzon
Saj Jadwiga – skrzypce
Staciwa Andrzej – flet
Szymyślik Piotr – klarnet
Ślęzak Jerzy – waltornia
Wąchała Waldemar – puzon
Wypich Ireneusz – wiolonczela
Żyłko Jarosław – fagot


ROCZNIK 1979/1980
Klasa A
Bednarz Jolanta – fortepian
Bury Grzegorz – fortepian
Czich Urszula – wiolonczela
Goniewicz Wiesława – flet
Grajner Izabela – wiolonczela
Gzyl Alicja – wiolonczela
Jakimiszyn Jolanta – fortepian
Jurczyk Barbara –fortepian
Kajper Irena – akordeon
Kuźnik Ramona – rytmika
Lipiński Jarosław – akordeon
Łazarska Olga – fortepian
Malicka Maria – fortepian
Natkaniec Ewa – rytmika
Ogórek Kornelia – fortepian
Olszewska Jolanta – gitara
Orziński Roman – tuba
Palacz Wanda – gitara
Pilch Joanna – fortepian
Siedlaczek Elżbieta – rytmika
Stryja Małgorzata – fortepian
Wawro Sylwia – flet
Zawada Jolanta – rytmika
Zdulska Lidia – fortepian
Zoń Danuta – rytmika

Klasa B
Asenkowicz Marek – obój
Banaszak Lilianna – altówka
Bieganek Małgorzata – wiolonczela
Bula Krystyna – skrzypce
Domański Paweł – skrzypce
Dziuba Piotr – kontrabas
Jochemczyk Aleksandra – skrzypce
Korcz Dariusz – altówka
Kubasik Renata – skrzypce
Krajzel Andrzej – wiolonczela
Limanowski Marek – obój
Markocka Danuta – altówka
Moroń Małgorzata – skrzypce
Nowak Elżbieta – skrzypce
Nowak Marek – klarnet
Plaża Kornelia – altówka
Staśko Małgorzata – skrzypce
Syrnicki Łukasz – altówka
Swoboda Daniel – klarnet
Szymakowski Piotr – kontrabas
Torebko Roland – trąbka
Tracz Janusz – skrzypce
Wagstyl Krzysztof – obój
Walus Grażyna – skrzypce
Wawreczko Roman – skrzypce
Witek Grzegorz – skrzypce
Zaremba Bogusław – wiolonczela
Żyłka Joanna – altówka

 

 

ROCZNIK 1980/1981
Klasa A
Buczek Jolanta – rytmika
Fronczek Joanna – rytmika
Garus Jadwiga – fortepian
Goraus Regina – fortepian
Graca Renata – rytmika
Grędzińska Olga – rytmika
Jungiewicz Andrzej – fortepian
Krawczyk Katarzyna – rytmika
Kruk Mariola – fortepian
Nowak Maria – wiolonczela
Pack Joachim – fortepian
Paściak Bożena – rytmika
Rak Klaudia – fortepian
Smąd Małgorzata – rytmika
Surman Agnieszka – fortepian
Szczepaniak Joanna – fortepian
Szeląg Adam – klarnet
Zając Izabella – fortepian

Klasa B
Adamski Arkadiusz – klarnet
Błachut Leszek – perkusja
Bury Adam – fagot
Dąbek Wojciech – skrzypce
Glinkowska Mirosława – flet
Hejno Grażyna – flet
Kaczmarek Jolanta – altówka
Krupa Lidia – wiolonczela
Malcherek Elżbieta – skrzypce
Marciniak Janusz – puzon
Mazurek Jacek – waltornia
Michna Irena – skrzypce
Musioł Lucyna – skrzypce
Smolij Mariusz – skrzypce
Sojka Ryszard – flet
Stachurski Grzegorz – altówka
Syty Andrzej – wiolonczela
Szołtysek Zbigniew – wiolonczela
Szumski Jerzy – skrzypce
Ślusarek Joanna – skrzypce
Twardoch Paweł – perkusja
Winkler Grzegorz – puzon
Wuwer Kamila – trąbka


ROCZNIK 1981/1982
Klasa A
Banaszczyk Dariusz – akordeon
Chłopecka Katarzyna – rytmika
Czyż Bożena – akordeon
Dambok Ilona – fortepian
Ignacik Jolanta – saksofon
Janowicz Tadeusz – akordeon
Krawców Marek – saksofon
Lerch Piotr – saksofon
Łukomska Monika – rytmika
Melson Iwona – akordeon
Młynarczyk Ewa – akordeon
Pióro Aleksandra – rytmika
Płonka Jolanta – fortepian
Regulska Mirosława – fortepian
Równicka Ewa – rytmika
Szlapka Katarzyna – rytmika
Szpara Małgorzata – fortepian
Święty Barbara – fortepian
Waliczek Izabela – rytmika
Ziętek Krzysztof – akordeon

Klasa B
Czaja Grzegorz – perkusja
Gutowski Grzegorz – perkusja
Grzona Ireneusz – waltornia
Jasiurkowska Joanna – wiolonczela
Kawa Adam – klarnet
Kosień Bogdan – kontrabas
Kot Krzysztof – puzon
Marciniak Piotr – trąbka
Moleta Sławomir – fagot
Nowak Krzysztof – fagot
Paluch Roman – altówka
Plichta Bogusław – puzon
Pospieszalski Marcin – skrzypce
Respondek Karol – klarnet
Romański Jan – altówka
Saternus Arkadiusz – waltornia
Sibielak Beata – skrzypce
Sobola Sylwester – obój
Sosna Jacek – kontrabas
Szeffs Joanna – flet
Szulc Maciej – fagot
Walus Barbara – skrzypce
Watoła Krzysztof – waltornia
Zieliński Cezary – wiolonczela
Zimnik Jerzy – trąbka


ROCZNIK 1982/1983
Klasa A
Burnecki Dariusz – fortepian
Byrczek Ewa – rytmika
Chrzanowska Beata – rytmika
Cyba Hanna – fortepian
Domerecka Iwona – fortepian
Dudzik Barbara – gitara
Durzyńska Beata – rytmika
Franczak Mirosław – gitara
Gębski Mariusz – gitara
Kowalczewski Marek – fortepian
Kupiec Ewa – fortepian
Lasończyk Beata – rytmika
Mańka Ewelina – fortepian
Kusior Jarosław – akordeon
Kruż Wojciech – gitara
Miśkiewicz Ilona – fortepian
Noras Dariusz – fortepian
Pykacz Ilona – akordeon
Słupina Jolanta – fortepian
Suchanek Ewa – saksofon
Szopa Marek – wiolonczela
Walczak Tomasz – fortepian

Klasa B
Babiuch Krystyna – skrzypce
Bury Joanna – altówka
Fuchs Jarosław – perkusja
Holubek Marek – altówka
Jaszczuk Irena – altówka
Kowalski Marek – skrzypce
Krzyżak Barbara – skrzypce
Mika Joanna – skrzypce
Moc Adam – waltornia
Mora Grażyna – skrzypce
Nowak Małgorzata – skrzypce
Nowik Bożena – wiolonczela
Panek Jacek – perkusja
Pietruszka Ewa – altówka
Piórecka Danuta – flet
Powroźnik Andrzej – waltornia
Skowronek Kazimierz – skrzypce
Smołka Stanisław – kontrabas
Sornek Grzegorz – trąbka
Stec Grzegorz – obój
Tkocz Małgorzata – flet
Wagstyl Kazimierz – klarnet
Woźniak Katarzyna – wiolonczela


ROCZNIK 1983/1984
Klasa A
Bolczyk Marzanna – fortepian
Gad Katarzyna – rytmika
Gęborek Aleksandra – flet
Jendreczek Anna – rytmika
Kaszuba Mirosław – akordeon
Kenig Elżbieta – akordeon
Korcz Aleksandra – rytmika
Kosowski Jerzy – akordeon
Kujawa Jarosław – perkusja
Majkut Elżbieta – fortepian
Mikołajczyk Eugeniusz – altówka
Musialik Katarzyna – rytmika
Pala Marek – fortepian
Przytuła Alicja – fortepian
Szczechla Bernadeta – akordeon
Waloszczyk Ilona – fortepian
Warot Ewa – fortepian
Wawro Beata – fortepian
Zaczkowski Andrzej – akordeon

Klasa B
Białas Mariusz – puzon
Dzieło Ryszard – kontrabas
Gajdosz Adam – skrzypce
Głosz Piotr – flet
Janik Jarosław – perkusja
Kamyk Beata – altówka
Kloc Anna – wiolonczela
Klyta Beata – skrzypce
Kotarska Barbara – altówka
Kozak Piotr – kontrabas
Krawczyk Wincenty – altówka
Marniok Bogusława – skrzypce
Mika Grażyna – flet
Miler Mariusz – perkusja
Orlik Roland – skrzypce
Pochylczuk Izabella – skrzypce
Rachocki Paweł – skrzypce
Róg Krzysztof – trąbka
Staśko Adam – altówka
Tesarczyk Arkadiusz – wiolonczela
Warykiewicz Beata – skrzypce
Wawreczko Dorota – skrzypce
Zarzycki Jan – skrzypce
Zbijowski Krzysztof – klarnet


ROCZNIK 1984/1985
Klasa A
Augustyn Agata – wiolonczela
Bacia Agata – fortepian
Blachura Aleksandra – fortepian
Błaszczok Ines – fortepian
Chrobak Anna – fortepian
Dąbek Zenon – fortepian
Dubiel Ilona – fortepian
Ilasz Elżbieta – fortepian
Kwapień Grażyna – akordeon
Myszur Janusz – akordeon
Nowak Katarzyna – fortepian
Pająk Katarzyna – rytmika
Pawlas Dariusz – fortepian
Puk Bożena – fortepian
Rabstein Violetta – fortepian
Tybor Marta – rytmika
Urbańczyk Danuta – rytmika
Wąsik Małgorzata – rytmika
Wojtyczko Krzysztof – saksofon

Klasa B
Buczek Adam – perkusja
Chmielewska Joanna – altówka
Czyż Katarzyna – perkusja
Dudek Wanda – wiolonczela
Górecka Alina – flet
Górkiewicz Stanisław – trąbka
Kalla Damian – kontrabas
Klimczyk Jarosław – perkusja
Knapik Beata – altówka
Kubica Leszek – fagot
Mika Piotr – trąbka
Musiał Krzysztof – skrzypce
Oślizło Beata – skrzypce
Puk Grażyna – wiolonczela
Skornia Roman – waltornia
Szeliga Beata – skrzypce
Szuber Ludmiła – flet
Tesarczyk Aleksander – klarnet
Tomczok Andrzej – trąbka
Wagner Adam – skrzypce
Wicherek Dariusz – skrzypce
Zasada Maciej – perkusja
Żmuda Marzenna – skrzypce


ROCZNIK 1985/1986
Klasa A
Będkowska Beata – gitara
Chodura Alina – flet
Górecka Anna – fortepian
Górecka Beata – rytmika
Janus Dariusz – fortepian
Karkowska Dorota – rytmika
Kudzia Jolanta – akordeon
Legierska Joanna – fortepian
Łuc Lucjan – fortepian
Mirka Danuta – fortepian
Mosler Klaudia – fortepian
Musialska Beata – fortepian
Ptasińska Izabela – rytmika
Sidulska Dorota – fortepian
Spaliński Tomasz – gitara
Swoboda Emilia – fortepian
Tarłowska Aleksandra – fortepian
Wieczorek Franciszek – gitara
Wilkus Andrzej – gitara
Witarowska Dorota – akordeon

Klasa B
Barczyński Wojciech -obój
Bielska Małgorzata – wiolonczela
Furtok Bogusław – kontrabas
Gładki Piotr – skrzypce
Gołda Krzysztof – fagot
Hajduga Beata – wiolonczela
Hałoń Roman – wiolonczela
Jakubińska Edyta – flet
Jędrusik Dariusz – obój
Kwitek Danuta – flet
Lubina Monika – skrzypce
Lutomska Bożena – wiolonczela
Maliszewski Stanisław – klarnet
Marciniec Barbara – flet
Mazur Małgorzata – wiolonczela
Młyńczak Rafał – klarnet
Proczek Joanna – wiolonczela
Psyk Grażyna – skrzypce
Słapik Ryszard – skrzypce
Taubic Adam – skrzypce
Wrona Anna – skrzypce


ROCZNIK 1986/1987
Klasa A
Banaszczyk Marek – akordeon
Bogus Danuta – fortepian
Cieszyńska Anna – fortepian
Cieślar Michalina – fortepian
Czerniak Renata – flet
Domańska Danuta – fortepian
Gros Barbara – flet
Gruca Sonia – rytmika
Jasita Danuta – fortepian
Jeziorowski Jarosław - fortepian/saksofon
Junker Hanna – fortepian
Kaczmarczyk Iwona – rytmika
Kudzia Alicja – akordeon
Malisz Marek – trąbka
Olesik Jacek – fagot
Pyra Katarzyna – rytmika

Klasa B
Baran Dariusz – skrzypce
Buk Małgorzata – skrzypce
Doleżych Anna – altówka
Dziuba Damian – obój
Grenda Sławomir – kontrabas
Gryc Henryka – wiolonczela
Hertling Joanna – altówka
Kluza Lucyna – skrzypce
Kostka Justyna – skrzypce
Marinow Anita – skrzypce
Niezgoda Kamil – trąbka
Słowik Daniel – fagot
Szeliga Dariusz – klarnet
Szymaszek Marek – wiolonczela
Twardzik Bogdan – skrzypce
Wantuła Bohdan – puzon
Wiśniewski Dariusz – kontrabas
Zajfert Sabina – altówka
Zdechlikiewicz Tadeusz – perkusja
Ziętek Mariusz – waltornia


ROCZNIK 1987/1988
Klasa A
Bobecka Faustyna – rytmika
Boczek Barbara – fortepian
Bugla Aleksandra – fortepian
Csala Adam – fortepian
Jaroń Alina – saksofon
Kierski Henryk – perkusja
Kot Edyta – rytmika
Mańczyk Robert – fortepian
Michna Sabina – rytmika
Pasternak Anetta – rytmika
Peist Anita – fortepian
Pieknik Piotr – akordeon
Reszka Przemysław – fortepian
Smędzik Ewa – akordeon
Stępień Mirosław – akordeon
Szymanek Małgorzata – fortepian
Wierzbicka Violetta – rytmika

Klasa B
Błaszkiewicz Magdalena – wiolonczela
Dereszyński Krzysztof – obój
Holeczek Izabella – skrzypce
Jeruzal Małgorzata – wiolonczela
Josz Marcin – skrzypce
Malczyk Sonia – skrzypce
Malik Artur – perkusja
Musialski Adam – skrzypce
Olbrich Rafał – wiolonczela
Orzech Joanna – wiolonczela
Skrzek Maria – skrzypce
Szkutnik Mariusz – saksofon
Walczak Wojciech – klarnet
Wójcik Agnieszka – altówka
Wyrobek Teresa – wiolonczela
Ziętek Andrzej – perkusja


ROCZNIK 1988/1989
Klasa A
Adamczewski Marek – akordeon
Albrecht Barbara – fortepian
Anderski Roman – akordeon
Bieniek Marcela – fortepian
Boślak Joanna – fortepian
Bukowiecka Monika – fortepian
Drzewiecka Beata – fortepian
Grochowina Marcin – fortepian
Koczor Renata – saksofon
Kresimon Michał – saksofon
Leda Marta – rytmika
Lemański Zbigniew – akordeon
Lisak Magdalena – fortepian
Maciejczyk Adam – akordeon
Madej Agnieszka – rytmika
Müller Katarzyna – fortepian
Podkowa Beata – rytmika
Smoszna Urszula – akordeon
Snopek Adam – fortepian
Sowa Ewa – fortepian
Urbaś Piotr – akordeon
Warniełło Daria – fortepian
Włosowicz Beata – rytmika
Zabrzeńska Bernadeta – fortepian

Klasa B
Boesche Iwona – skrzypce
Dawid Katarzyna – skrzypce
Gwizdon Jacek – wiolonczela
Komander Grzegorz – altówka
Komorowski Olgierd – klarnet
Kowalczyk Mirosław – puzon
Leśniewski Piotr – klarnet
Nosal Marek – gitara
Ostapczuk Sebastian – obój
Pierzchała Grzegorz – obój
Pisarski Marcin – fagot
Posmyk Aleksandra – skrzypce
Romanowska Małgorzata – flet
Rzepska Joanna – skrzypce
Skoczylas Anna – altówka
Stopa Arkadiusz – altówka
Tlatlik Adam – skrzypce
Wójcik Adam – skrzypce
Zając Bogna – wiolonczela
Zimnik Łukasz – flet


ROCZNIK 1989/1990
Klasa A
Czaja Ewelina – obój
Dutkiewicz Barbara – rytmika
Górecki Mikołaj – fortepian
Gruca Magdalena – skrzypce
Kotowski Bogdan – akordeon
Ludyga Iwona – rytmika
Łatak Tomasz – waltornia
Majnusz Iwona – fortepian
Mikołajek Klaudia – fortepian
Mosurek Artur – akordeon
Pietrucha Janusz – gitara
Przyłucka Elżbieta – rytmika
Sitko Maria – fortepian
Smol Małgorzata – gitara
Sowula Agnieszka – fortepian
Swaczyna Mirella – akordeon
Szczepucha Izabela – fortepian
Szewczyk Izabela – rytmika
Urbanek Beata – fortepian
Wawrzyczny Iwona – fortepian
Wells Katarzyna – saksofon
Witek Irena – akordeon
Ziętak Aleksandra – wiolonczela

Klasa B
Chyrzyński Marcel – klarnet
Dziuba Jacek – fagot
Głyk Ireneusz – perkusja
Grodzińska Patrycja – wiolonczela
Grzanka Małgorzata – wiolonczela
Hodur Jacek – wiolonczela
Jankowska Olga – skrzypce
Josz Magdalena – wiolonczela
Konop Barbara – skrzypce
Kostowska Izabela – wiolonczela
Kracla Krzysztof – obój
Krupińska Jagna – flet
Kwiatkowska Aneta – skrzypce
Mercik Teresa – skrzypce
Nowak Łukasz – waltornia
Olszok Adam – trąbka
Orkiszewska Danuta – skrzypce
Pawełek Aleksandra – skrzypce
Rozlach Sławomir – kontrabas
Salwa Leszek – waltornia
Szczepańska Ewa – altówka
Szwej Martyna – skrzypce
Wacławik Przemysław – kontrabas
Walczak Magdalena – wiolonczela
Weber Marcin – klarnet
Woźniczko Krzysztof – altówka
Zabrzeńska Anna – wiolonczela

 

 

ROCZNIK 1990/1991
Klasa A
Adamska Małgorzata – akordeon
Anioł Magdalena – gitara
Chrobot Marzena – fortepian
Gąsiorczyk Aleksandra – rytmika
Gładys Elżbieta – wiolonczela
Kamińska Barbara – rytmika
Kowalska Katarzyna – fortepian
Krotofil Joanna – fortepian
Matura Anna – rytmika
Naczyńska Aleksandra – fortepian
Nowak Justyna – fortepian
Rogowska Violetta – wiolonczela
Staciwa Justyna – flet
Suchanek Bogusława – fortepian
Szadorska Joanna – fortepian
Termińska Antonina – flet
Wałęsa Violetta – fortepian
Zalewska Justyna – rytmika
Zimnica Beata – fortepian

Klasa B
Ambrożewicz Alina – wiolonczela
Cyll Agnieszka – skrzypce
Demczak Marzena – skrzypce
Gawroński Michał – skrzypce
Grenda Katarzyna – altówka
Gros Jacek – skrzypce
Kozłowski Krzysztof – perkusja
Klyta Jacek – skrzypce
Kubica Julia – skrzypce
Mizera Joanna – altówka
Nowak Robert – fagot
Pacan Ewa – skrzypce
Rzońca Marek – klarnet
Stańczyk Agata – altówka
Stręk Katarzyna – skrzypce
Sołdrzyński Sebastian – trąbka
Widaszek Roman – klarnet


ROCZNIK 1991/1992
Klasa A
Balczarczyk Sabina – fortepian
Bielska Joanna – saksofon
Bilińska Aleksandra – fortepian
Bury Katarzyna – flet
Czarnik Magdalena – fortepian
Czerniak Iwona – flet
Długoszewski Tomasz – fortepian
Dymek Iwona – rytmika
Garbacz Mariusz – akordeon
Kempa Grażyna –fortepian
Knop Radosław - fortepiaspan style=Janik Jarosław – perkusjan/saksofon
Lis Agnieszka – gitara
Łopata Marzena – rytmika
Mendera Aureliusz – fortepian
Miechurska Katarzyna – wiolonczela
Obońska Irmina – fortepian
Podkowa Marek – saksofon
Stysz Wojciech – fortepian
Szopa Sabina – rytmika
Sokołowski Adam – skrzypce
Tyka Anna – wiolonczela
Witkowska Agnieszka – flet

Klasa B
Bolczyk Edyta – altówka
Cudejko Tomasz – skrzypce
Drygalska Monika – skrzypce
Frączek Aleksandra – skrzypce
Goncerzewicz Małgorzata – altówka
Honysz Beata – skrzypce
Jaworowski Wojciech – fagot
Kasperek Dariusz – klarnet
Kocon Marta – altówka
Krawczyk Krzysztof – wiolonczela
Kwiatkowski Arkadiusz – puzon
Łukaszczyk Marek – puzon
Maciejski Arkadiusz – kontrabas
Mańka Agata – skrzypce
Morcińczyk Wojciech – perkusja
Pietras Marek – trąbka
Rok Dariusz – kontrabas
Różycka Anna – skrzypce
Smykowski Dawid – fagot
Sułkowska Magdalena – skrzypce
Szafraniec Barbara – altówka
Szczęch Barbara – skrzypce
Zbróg Anna – altówka


ROCZNIK 1992/1993
Klasa A
Aichmüller Agnieszka – gitara
Banach Agnieszka – rytmika
Dombek Dominika – rytmika
Drozd Agnieszka – rytmika
Górkiewicz Marek – trąbka
Idzikowska Anna – fortepian
Kotula Anna – rytmika
Kozik Katarzyna – flet
Mamczarski Jarosław – fortepian
Marszałek Marta – fortepian
Mazanek Patrycja – fortepian
Nowak Krzysztof – gitara
Pałka Urszula – fortepian
Różycki Marek – wiolonczela
Rudy Erwin – akordeon
Smol Joanna – fortepian
Stachowicz Adam – akordeon
Urbańczyk Anna – rytmika
Wieczorek Jacek – trąbka
Wolter Grażyna – fortepian
Wolska Martyna – fortepian

Klasa B
Bańczyk Michał – wiolonczela
Barbara Anna – skrzypce
Dudek Marta – skrzypce
Dziwoki Dawid – trąbka
Gabryś Aleksander – kontrabas
Kapel Krzysztof – saksofon
Konieczny Łukasz – skrzypce
Kot Karol – puzon
Krajewski Jakub – skrzypce
Krzeszowiec Szymon – skrzypce
Licznerski Roman – klarnet
Masło Justyna – wiolonczela
Misiarz Piotr – fagot
Mura Adam – obój
Płatek Anna – skrzypce
Poklewska Iwona – skrzypce
Serafińska Anna – skrzypce
Szwajger Bogna – wiolonczela
Tobik Agnieszka – skrzypce
Ziobro Joanna – altówka


ROCZNIK 1993/1994
Klasa A
Bobrzyk Aleksandra – rytmika
Burzyński Jakub – fortepian
Chrapek Agnieszka – fortepian
Czmok Robert – saksofon
Gortel Monika – fortepian
Góral Michał – kontrabas
Górska Miriam – rytmika
Hodur Anna – rytmika
Kłeczek Damian – gitara
Krawczyk Anna – fortepian
Kucharczyk Joanna – gitara
Kwas Jarosław – waltornia
Łopatowska Dagmara – fortepian
Muczko Damian – obój
Otremba Andrzej – gitara
Parysz Aleksandra – rytmika
Pietras Katarzyna – rytmika
Piszczelok Joanna – fortepian
Starczewska Agnieszka – fortepian
Stawowski Krzysztof – fagot
Uszycka Katarzyna – rytmika
Waluga Dominika – rytmika
Wieczorek Seweryn – saksofon
Zabrzeński Michał – puzon
Zychla Wiktor – akordeon

Klasa B
Bańczyk Maciej – wiolonczela
Bieńczycki Dominik – skrzypce
Brachman Karolina – skrzypce
Bychowiec Andrzej – trąbka
Cieślar Ewelina – skrzypce
Dancewicz Dominika – skrzypce
Grodziński Daniel – trąbka
Karaśkiewicz Barbara – fortepian
Klimasara Marta – perkusja
Kotula Jan – kontrabas
Kuc Agnieszka – altówka
Laburda Patryk – skrzypce
Lech Michał – wiolonczela
Lensky Tomasz – klarnet
Łazarz Marcin – skrzypce
Misiąg Danuta – wiolonczela
Organiściak Małgorzata – flet
Perek Daniel – skrzypce
Piotrowski Sebastian – skrzypce
Sojka Leszek – skrzypce
Słatyński Maciej – wiolonczela
Szpilka Anna – skrzypce
Walaszek Joanna – flet
Wójcik Agnieszka – fagot
Żywotek Rafał – wiolonczela


ROCZNIK 1994/1995
Klasa A
Aichmüller Ewa – gitara
Aponiuk Joanna – fortepian
Bonk Remigiusz – akordeon
Borówka Agnieszka – rytmika
Dziedzic Krzysztof – perkusja
Dylla Marcin – gitara
Gąsior Daria – fortepian
Gliwa Ilona – gitara
Gromek Tomasz – akordeon
Gusnar Paweł – saksofon
Hotowska Anna – fortepian
Kić Marlena – fortepian
Kluzka Magdalena – fortepian
Krawczewski Adrian – akordeon
Kurpiewska Renata – fortepian
Liburski Marcin – akordeon
Łaszek Małgorzata – rytmika
Mierzejewska Ewelina – rytmika
Mucha Ewelina- rytmika
Prajs Anna – fortepian
Pyc Jarosław – saksofon
Świderski Michał – akordeon
Wyciślik Dorota – fortepian
Wyleżoł Piotr – fortepian
Żywczok Katarzyna – fortepian

Klasa B
Bias Michał – perkusja
Breguła Joanna – skrzypce
Forlicz Paweł – klarnet
Groeger Jan – trąbka
Hałuzo Agnieszka – altówka
Jaworska Barbara – wiolonczela
Kempa Zbigniew – skrzypce
Kochańska Anna – skrzypce
Krzeszowiec Tomasz – flet
Kurowski Grzegorz – puzon
Ledwoń Radosław – skrzypce
Lizer Alicja – flet
Maszczyk Rafał – wiolonczela
Mikołajczak Andrzej – skrzypce
Molitorys Agata – skrzypce
Naziemiec Karolina – altówka
Nowinowski Ewaryst – obój
Rudny Andrzej – skrzypce
Szczębara Maciej – altówka
Szczyrba Grzegorz – trąbka
Szymała Michał – obój
Śmietana Aldona – flet
Śmietana Sebastian – klarnet
Tomaszewski Tadeusz – waltornia
Woźny Jacek – kontrabas


ROCZNIK 1995/1996
Klasa A
Barbara Elżbieta – fortepian
Cieślik Krzysztof – fortepian
Dec Tomasz – akordeon
Dombek Agata – fortepian
Głownia Aleksandra – fortepian
Kinda Grzegorz – fortepian
Klimczyk Maria – rytmika
Matlak Magdalena – fortepian
Orczyk Małgorzata – fortepian
Paras Anna – fortepian
Pilch Monika – rytmika
Prysak Marcin – fortepian
Słupik Sylwia – fortepian
Stręk Małgorzata – fortepian
Szczepańska Anna – rytmika
Szymała Agata – rytmika
Szymiec Grzegorz – gitara
Zielińska Katarzyna – gitara

Klasa B
Dziubanek Agnieszka – flet
Gaj Lilianna – skrzypce
Gasyna Małgorzata – wiolonczela
Grabowska Agnieszka – flet
Hene Renata – skrzypce
Janiak Sylwester – fagot
Kaszuba Marcin – klarnet
Kołodziej Joanna – wiolonczela
Kowalski Ireneusz – klarnet
Kozłowski Adam – waltornia
Mazanek Aleksander – kontrabas
Murzynowska Joanna – skrzypce
Niezgoda Sylwia – altówka
Oruba Barbara – kontrabas
Piszczelok Monika – skrzypce
Połoński Dominik – wiolonczela
Pstraś Małgorzata – flet
Rosiak Michał – flet


ROCZNIK 1996/1997
Klasa A
Bajer Paweł – obój
Brauhoff Dariusz – perkusja
Buchalik Izabela – rytmika
Drzymała Damian – perkusja
Fatalska Monika – rytmika
Gawińska Hanna – fortepian
Głuch Marzena – rytmika
Jarczyk Joanna – fortepian
Klima Natalia – gitara
Knapik Agata – fortepian
Kosek Aleksandra – akordeon
Kudajczyk Aleksander – fortepian
Kudełka Magdalena – fortepian
Maksim Marek – akordeon
Musialska Katarzyna – fortepian
Salwarowski Hubert – fortepian
Stachura Anna – fortepian
Stolorz Dominik – perkusja
Szulik Agata – gitara
Szymczak Aleksandra – fortepian
Trzaskalik Małgorzata – organy
Zapart Tomasz – klarnet
Żuradzka Magdalena – rytmika

Klasa B
Bakalarz Agnieszka – skrzypce
Balewicz Aleksandra – skrzypce
Brachman Agata – flet
Bronisławski Jacek – waltornia
Bździuch Katarzyna – klarnet
Cichor Sławomir – trąbka
Gmur Aneta – wiolonczela
Gortel Marcin – skrzypce
Grabowski Wojciech – wiolonczela
Kłopocki Maciej – wiolonczela
Kolesnikow Jarosław – tuba
Mikulla Monika – skrzypce
Misiak Piotr – puzon
Mrożek Elżbieta – altówka
Organiściak Katarzyna – skrzypce
Orszulik Krzysztof – kontrabas
Rosocha Andrzej – skrzypce
Szymczyk Adam – trąbka
Uhma Piotr – klarnet
Waluga Małgorzata – flet
Wyszogrodzki Piotr – saksofon
Zając Adam – skrzypce
Ziembik Anna – skrzypce


ROCZNIK 1997/1998
Klasa A
Adamczyk Małgorzata – fortepian
Baczewska Magdalena – fortepian
Czerny Izabela – rytmika
Dwulat Anna – fortepian
Gawęcka Aleksandra – fortepian
Giedwiłło Tomasz – fortepian
Hołub Katarzyna – fortepian
Kalita Paweł – gitara
Karaszewski Tomasz – saksofon
Kawiorski Michał – klarnet
Krawczewski Damian – akordeon
Nowakowski Maciej – klarnet
Rutkowski Marcin – akordeon
Rzepka Aleksandra – rytmika
Smykowska Dominika – fortepian
Sowa Dominika – rytmika
Wieczorek Dorota – rytmika
Wieczorek Wojciech – klarnet
Wilkus Agnieszka – gitara
Woźniczko Iwona – rytmika
Zieliński Robert – akordeon
Ziobro Magdalena – fortepian
Zygmunt Anna – fortepian

Klasa B
Adamczyk Arkadiusz – fagot
Dziembowski Wojciech – skrzypce
Grabiński Łukasz – skrzypce
Hene Beata – altówka
Kinda Krzysztof – skrzypce
Kołodziejczyk Władysław – skrzypce
Kowalczyk Michał – skrzypce
Kowalik Jakub – altówka
Krzyżak Magdalena – skrzypce
Matuszyński Szymon – fagot
Niestrój Magdalena – wiolonczela
Pastuszka Adam – skrzypce
Pinkawa Anna – flet
Połoński Jerzy – trąbka
Prax Artur – skrzypce
Przepióra Wojciech – waltornia
Rosłaniec Barbara – flet
Romanowski Marek – obój
Skorupka Robert – kontrabas
Sobisz Magdalena – wiolonczela
Steczek Piotr – skrzypce
Stochniol Szymon – altówka
Świtaj Kinga – skrzypce
Tamowska Katarzyna – wiolonczela
Tlatlik Aleksander – skrzypce


ROCZNIK 1998/1999
Klasa A
Cyzowski Tomasz – klarnet
Dydak Monika – rytmika
Faryna Joanna – fortepian
Gębiś Piotr – fortepian
Głuch Piotr – akordeon
Huczek Jolanta – gitara
Jama Barbara – rytmika
Kawiorska Magdalena – gitara
Kruszyna Radosław – akordeon
Kubiaczyk Mariusz – obój
Kulawik Robert – klarnet
Malon Aleksandra – fortepian
Manderla Izabela – fortepian
Mnich Anna – gitara
Olejniczak Małgorzata – gitara
Owsiak Piotr – fortepian
Pastuszka Łukasz – trąbka
Sławińska Estera – rytmika
Sobczyk Artur – trąbka
Wacławek Elżbieta – rytmika
Waleczek Wojciech – fortepian
Wrześniewska Agata – fortepian
Zieliński Marcin – akordeon

Klasa B
Brachman Martyna – skrzypce
Bulanda Karol – kontrabas
Cieplak Agnieszka – fagot
Dancewicz Dawid – skrzypce
Front Wojciech – fagot
Huget Marta – skrzypce
Jarawka Anna – flet
Kamieński Grzegorz – wiolonczela
Klyta Sabina – obój
Kocyba Paweł – flet
Kołodziej Agnieszka – skrzypce
Konieczna Ludwika – skrzypce
Krzeszowiec Jan – flet
Kurek Jarosław – skrzypce
Kurowska Anna – skrzypce
Łuksza Agnieszka – skrzypce
Majchrzyk Agnieszka – wiolonczela
Romański Adam – skrzypce
Spychała Maciej – kontrabas
Stencel Radosław – wiolonczela
Szczepańska Małgorzata – altówka
Tudzierz Łukasz – wiolonczela
Walarowska Anna – skrzypce
Wierzchałek Piotr – organy


ROCZNIK 1999/2000
Klasa A
Broncel Gabriela – rytmika
Dąbek Marianna – akordeon
Galbas Monika – flet
Gatner Aneta – rytmika
Głodny Wojciech – akordeon
Główczewski Dawid – saksofon
Goławska Monika – fortepfont-family: 'verdana', 'geneva';ian
Knebel Paweł – fagot
Kocurek Barbara – saksofon
Kucharska Magdalena – fortepian
Kulisz Tomasz – klarnet
Lempa Marzena – fortepian
Libera Agnieszka – trąbka
Michalik Radosław – akordeon
Musialski Krzysztof – fortepian
Pastuszko Łukasz – trąbka
Pawłowska Rozalia – fortepian
Probierz Agata – gitara
Stachurka Małgorzata – fortepian
Trelka Monika – obój
Warczewska Anna – fortepian

Klasa B
Burczyk Michał – skrzypce
Cieślak Paweł – puzon
Daniluk Dominika – skrzypce
Duda Przemysław – skrzypce
Garbowski Maciej – kontrabas
Gawron Agnieszka – flet
Gocal Łukasz – perkusja
Grab Dominik – kontrabas
Gromada Elżbieta – altówka
Hałat Marcin – skrzypce
Horbanowicz Oliwia – altówka
Kryszak Przemysław – trąbka
Legierski Karol – skrzypce
Lelek Marta – skrzypce
Ludkowska Justyna – puzon
Mizerski Fryderyk – puzon
Motyka Ewa – flet
Salwarowski Artur – skrzypce
Spychała Paweł – trąbka
Tarnowska Jagoda – skrzypce
Widuch Anna – wiolonczela
Wieczorek Tomasz – flet
Wikarek Kalina – skrzypce
Wójcik Sylwia – wiolonczela
Zubek Dobrochna – wiolonczela

 

 

ROCZNIK 2000/2001
Klasa A
Banasik Bartosz – saksofon
Banasik Piotr – fortepian
Barański-Grabara Kamil – fortepian
Ciesielska Izabela – fortepian
Czaicka Anna – fortepian
Jakubska Magdalena – saksofon
Karcz Krzysztof – organy
Konieczny Tomasz – fortepian
Kozyra Andrzej – fortepian
Kwaśniewska Maja – fortepian
Masiarczyk Rufin – fortepian
Miler Teresa – gitara
Nowotarska Monika – rytmika
Pogoda Piotr – organy
Sałajczyk Piotr – fortepian
Słuszniak Daria – rytmika
Warczewska Maria – fortepian

Klasa B
Arak Paweł – waltornia
Baczewska Katarzyna – altówka
Baczewska Małgorzata – skrzypce
Frant Łukasz – wiolonczela
Fryderyk Dawid – trąbka
Gaudyn Bartosz – trąbka
Goławska Adriana – skrzypce
Hałat Marzena – skrzypce
Iwanowicz Krzysztof – skrzypce
Janiak Konstanty – puzon
Kańtoch Ewa – wiolonczela
Kawa Adam – skrzypce
Klikiewicz Sonia – skrzypce
Kulawik Aleksander – perkusja
Laksa Magdalena – flet
Malon Sebastian – skrzypce
Marek Agnieszka – obój
Pawlenka Emilia – altówka
Pernal Tomasz – fagot
Sidor Marcin – skrzypce
Stochniol Agnieszka – skrzypce
Tic Joanna – flet
Trzaska Aleksandra – flet


ROCZNIK 2001/2002
Klasa A
Bochen Dawid – akordeon
Czach Katarzyna – fortepian
Drzazga Maja – fortepian
Fojcik Aneta – fortepian
Gąsior Wojciech – gitara
Jankowski Michał – klarnet
Kamińska Natalia – fortepian
Kołodziej Emilia – fortepian
Kułach Kamil – saksofon
Łukaszewicz Natalia – fortepian
Malcharek Martyna – fortepian
Rossa Anna – fortepian
Ruczyński Mateusz – puzon
Sornek Agnieszka – rytmika
Sułkowska Anita – fortepian
Sułkowska Anna – fortepian
Szlęzak Elżbieta – flet
Wacławik Aneta – gitara
Wieczorek Karolina – fortepian
Wielgat Marcin – organy
Zakrzewska Agnieszka – fortepian

Klasa B
Demowska Aleksandra – altówka
Fyda Izabela – skrzypce
Gładzik Katarzyna – fagot
Grzebielucha Katarzyna – altówka
Grzebielucha Marta – skrzypce
Herzyk Wojciech – perkusja
Iwan Henryk – kontrabas
Kalaga Kacper – klarnet
Krusz Justyna – wiolonczela
Laksa Krzysztof – trąbka
Łazowski Piotr – skrzypce
Modliszewski Krzysztof – altówka
Nowak Marcin – klarnet
Olek Agnieszka – skrzypce
Pogoda Paweł – trąbka
Pol Rafał – waltornia
Sokołowska Karolina – wiolonczela
Szefer-Trocha Karolina – skrzypce
Szmigiel Łukasz – altówka
Śmigrodzki Maciej – obój
Urbańczyk Łukasz – wiolonczela
Zachłod Bartosz – skrzypce


ROCZNIK 2002/2003
Klasa A
Dobrakowska Agnieszka – rytmika
Dyrda Aneta – akordeon
Gala Dorota – klarnet
Gembalska Anna – organy
Goławski Michał – fortepian
Goraj Mateusz – gitara
Górna Patrycja – rytmika
Hadasz Paweł – saksofon
Jędras Piotr – fortepian
Kołek Wojciech – saksofon
Kołodziej Maciej – puzon
Krześniak Katarzyna – flet
Kurzeja Mikołaj – perkusja
Lis Paweł – fortepian
Łopuch Renata – rytmika
Miler Urszula – flet
Moskwa Małgorzata – puzon
Sielicka Natalia – rytmika
Starostka Ewa – fortepian
Urbańczyk Dominika – flet
Widziołek Monika – gitara
Wosińska Katarzyna – fortepian

Klasa B
Cirbus Szymon – trąbka
Dąbek Michał – wiolonczela
Gałach Jan – skrzypce
Gawara Lorena – obój
Iwanowicz Tomasz – altówka
Janczak Bartosz – altówka
Jarzyński Dawid – klarnet
Kalisz Agnieszka – skrzypce
Knaś Dominik – waltornia
Kołodziejczyk Jakub – skrzypce
Konieczna Zofia – skrzypce
Kozińska Małgorzata – skrzypce
Kubica Dominika – skrzypce
Lachowicz Artur – trąbka
Madejska Hanna – skrzypce
Owczarek Julia – wiolonczela
Pacek Magdalena – skrzypce
Pawełczyk Marcin – skrzypce
Pawlica Dominika – skrzypce
Połaniecki Piotr – perkusja
Wagstyl Bartosz – trąbka
Wąsik Krzysztof – kontrabas
Woźniak Rafał – altówka
Żymełka Michał – perkusja


ROCZNIK 2003/2004
Klasa A
Araszczuk Marta – fortepian
Astramowicz Natalia – saksofon
Baran Arkadiusz – saksofon
Bugaj Agata – fortepian
Głowacki Grzegorz – fortepian
Gorzkowska Monika – fortepian
Gut Anna – klarnet
Horbacz Paulina – fortepian
Kończal Szczepan – fortepian
Kopiec Karolina – flet
Kowalska Justyna – flet
Kuc Aleksander – saksofon
Kudełka Jan – gitara
Niemczuk Grzegorz – fortepian
Nowak Agata – perkusja
Orzińska Katarzyna – klarnet
Owsiak Franciszek – fortepian
Piątek Ewa – rytmika
Pluta Agnieszka – fortepian
Radwańska Agnieszka – flet
Sobstyl Anna – gitara
Spodymek Włodzimierz – saksofon
Szwej Joanna – fortepian
Włodarek Przemysław – akordeon

Klasa B
Basiuk Szymon – tuba
Flis Sebastian – wiolonczela
Franczyk Joanna – wiolonczela
Galiosz Eliza – skrzypce
Jańczyk Michał – trąbka
Konopelski Mikołaj – wiolonczela
Krupińska Zuzanna – skrzypce
Majewska Magdalena – skrzypce
Masłowska Karolina – fagot
Pieprzyk Łukasz – skrzypce
Płoszejowska Agnieszka – wiolonczela
Polachowski Kamil – skrzypce
Połącarz Jakub – skrzypce
Pucka Aleksandra – wiolonczela
Rozmus Angelika – fagot
Rustanowicz Piotr – perkusja
Rybicki Daniel – flet
Rzepka Izabela – flet
Rzytka Łukasz – altówka
Rzytka Mateusz – kontrabas
Sendecka Małgorzata – skrzypce
Sojka Krzysztof – flet
Wagstyl Aleksandra – skrzypce
Warcaba Michał – klarnet


ROCZNIK 2004/2005
Klasa A
Dominiak Rafał – akordeon
Filipowska Justyna – rytmika
Hajduk Katarzyna – fortepian
Jędrzejewska Lena – rytmika
Kamieński Piotr – organy
Mierzejewska Iga – rytmika
Osadzin Adam – perkusja
Papierz Aleksander – saksofon
Pielech Sławomir – fortepian
Piguła Szymon – akordeon
Podsiadło Krzysztof – fortepian
Pospieszalski Nikodem – fortepian
Rudzka Aleksandra – rytmika
Rydarowicz Małgorzata – fortepian
Rysiecka Małgorzata – fortepian
Sumera Mateusz – saksofon

Klasa B
Borowski Michał – puzon
Grondys Paulina – wiolonczela
Góralczyk Marta – skrzypce
Huniak Ilia – altówka
Kania Aleksandra – flet
Kopiec Jakub – klarnet
Kowalska Jessica – skrzypce
Kudełka Maria – flet
Lindner Paulina – skrzypce
Mamica Alina – skrzypce
Momot Michał – fagot
Opic Mateusz – trąbka
Pankiewicz Natalia – skrzypce
Ptak Piotr – klarnet
Rosiak Agata – flet
Schmidt Monika – skrzypce
Ślęzak Anna – skrzypce
Szmelczyrz Karolina – skrzypce
Tobis Zuzanna – altówka
Żymła Tomasz – klarnet


ROCZNIK 2005/2006
Klasa A
Bojar Damian – akordeon
Dec Daniel – gitara
Feledyk Piotr – saksofon
Hankiewicz Emilia – flet
Istigniejew Alicja – fortepian
Jędrzejewski Janusz – klarnet
Kamińska Wiktoria – fortepian
Kawczyński Piotr – saksofon
Konieczna Teresa – fortepian
Madej Aleksandra – rytmika
Marciniak Sylwia – flet
Martinsin Grzegorz – klarnet
Maślak Marcin – gitara
Młynarczyk Aleksandra – akordeon
Orzechowska Paulina – gitara
Spadzińska Katarzyna – rytmika
Stankiewicz Sandra – fortepian
Sudujko Jagoda – flet
Ślęzak Maja – fortepian
Świderek Grażyna – gitara
Świstak Jarosław – organy
Szyndlarewicz Natalia – fortepian
Tobis Grzegorz – klarnet
Widera Anna – fortepian
Wróbel Barbara – flet

Klasa B
Baran Maciej – wiolonczela
Blach Marta – wiolonczela
Czernik Dominik – obój
Dudek Mirosław – trąbka
Fyda Piotr – wiolonczela
Gromada Dorota – skrzypce
Klich Bartosz – skrzypce
Krzeszowiec Adam – wiolonczela
Olszowski Franciszek – obój
Pieter Patrycja – flet
Piwowarczyk Katarzyna – skrzypce
Sidor Piotr – waltornia
Smoliński Mateusz – waltornia
Sojka Bartłomiej – perkusja
Taborek Kamil – perkusja
Wilk Joanna – fagot
Witek Jakub – skrzypce
Wosiński Marcin – fagot
Ziętek Maciej – waltornia


ROCZNIK 2006/2007
Klasa A
Bernaciak Maria – rytmika
Bil Monika – fortepian
Cader Marta – fortepian
Cichoń Mateusz – klarnet
Curyło Dominika – rytmika
Duś Bartłomiej – saksofon
Dyrszka Alicja – fortepian
Dzierżęga Dominika – organy
Frączek Agnieszka – rytmika
Hajduga Krzysztof – trąbka
Kołodziej Krzysztof – gitara
Krawczyk Marek – akordeon
Lewi Beniamin – fagot
Maciąg Milena – rytmika
Pietrzak Szymon – gitara
Piotrowski Michał – klarnet
Polok Izabela – fortepian
Sarapata Adam – saksofon
Seman Magdalena – rytmika
Służalec Justyna – fortepian
Sobczyk Ewa – obój
Spendel Michał – fortepian
Świtaj Mateusz – klarnet
Trzepierczyńska Agata – rytmika
Wasik Anna – rytmika

Klasa B
Bała Tobiasz – trąbka
Barabas Dominika – skrzypce
Błaszkiewicz Mateusz – skrzypce
Chyła Katarzyna – altówka
Dawid Małgorzata – altówka
Fudala Wojciech – wiolonczela
Grim Małgorzata – skrzypce
Kamiński Karol – skrzypce
Kasprzak Mateusz – skrzypce
Kliś Joanna – flet
Kozieł Tomasz – trąbka
Krawczyk Piotr – puzon
Krusz Ewa – flet
Maśnica Agata – skrzypce
Niedopytalska Marta – altówka
Niepostyn Robert – trąbka
Pinkawa Monika – skrzypce
Pióro Marta – skrzypce
Pospieszalski Mikołaj – skrzypce
Ptak Katarzyna – fortepian
Ptak Małgorzata – skrzypce
Rydarowicz Agata – skrzypce
Smołka Mateusz – wiolonczela


ROCZNIK 2007/2008
Klasa A
Cisowski Maciej - gitara
Dereszyńska Natalia - flet
Dubiel Kaja - klarnet
Grucka Marek - organy
Jabłońska Agnieszka - rytmika
Knapik Sara/span - fortepian
Korzeń Karolina - fortepian
Kryworuczko Michał - fortepian
Kuchta Anna - flet
Machaj Kinga - fortepian
Moleta Arkadiusz - saksofon
Nakraszewicz Justyna - gitara
Nawrocki Sebastian - fortepian
Nowok Agnieszka - rytmika
Porzuczek Agnieszka - fortepian
Sadok Bartosz - saksofon
Sobczyk Magdalena - flet
Śliwa Mateusz - saksofon
Tyborczyk Katarzyna - fortepian
Widawski Miłosz- fortepian

Klasa B
Burzyńska Nikolet - skrzypce
Eigner Emilia - skrzypce
Goławski Aleksander - kontrabas
Jakubowska Paulina - wiolonczela
Janczak Zuzanna - skrzypce
Kantyka Karolina - klarnet
Kozina Gabriela - fagot
Krawkczyk Marta - altówka
Lazar Izabela - skrzypce
Maciopa Anna - fagot
Morcinek Katarzyna - skrzypce
Nowakowska Olimpia - puzon
Panzegrau Anna - obój
Pedracki Filip - waltornia
Pielech Katarzna - skrzypce
Piliszko Dorota - skrzypce
Polachowski Oskar - skrzypce
Rekieć Filip - skrzypce
Rzytka Filip - wiolonczela
Stolarczyk Magda - skrzypce
Suchoń Szymon - wiolonczela

 

ROCZNIK 2008/2009
klasa VI a
Będkowska Milena - akordeon
Bienek Magdalena - gitara
Hajduk Anna - fortepian
Haras Barbara - rytmika
Jaje Karol - fortepian
Kaszyca Patrycja - rytmika
Kubica Magdalena - rytmika
Majewicz Magda - fortepian
Majewska Anna - organy
Merta Bartłomiej - perkusja
Mokrus Małgorzata - fortepian
Mróz Katarzyna - fortepian
Musioł Malwina - fortepian
Olejniczak Kaja - rytmika
Orzińska Elżbieta - gitara
Snarski Krystian - fortepian
Siudeja Michał - saksofon
Szołtysek Agata - fortepian
Szubski Łukasz - fortepian
Teliga Aleksander - fortepian
Tomalka Krystian - saksofon
Zdrzałek Michał - waltornia
Zięcina Daniel - puzon

klasa VIb
Brodacka Daria - flet
Gaweł Aurelia - klarnet
Gaudyn Szymon - trąbka
Grochowska Marta - skrzypce
Klich Maciej - skrzypce
Konopelski Mateusz - skrzypce
Krężel Jakub - puzon
Krusz Łukasz - skrzypce
Kucab Jarosław - trąbka
Nowak Katarzyna - skrzypce
Olek Klaudia - skrzypce
Piekut Patrycja - flet
Piotrowska Magdalena - skrzypce
Polak Dominik - kontrabas
Pudełko Katarzyna - flet
Radosz Paulina - skrzypce
Romanowski Marek - kontrabas
Sokołów Magdalena - wiolonczela
Spendel Zofia - flet
Strzewiczek Maria - flet
Szlęk Adrian - waltornia
Tamowska Magdalena - altówka
Wortolec Kamil - wiolonczela

 

ROCZNIK 2009/2010
klasa VIa
Budnicka Dalia - rytmika
Chyrzyński Kamil - saksafon
Franczyk Bartosz - gitara
Hańko Agata - fortepian
Jarosz Jakub - saksofon
Kika Artur - saksofon
Kmak Szymon - gitara
Kobielska Katarzyna - rytmika
Krentusz Tomasz - perkusja
Liszka Weronika - gitara
Łapeta Agnieszka - rytmika
Majcher Marcin - saksofon
Porzuczek Maria - organy
Rapacz Artur - perkusja
Rodek Kinga - rytmika
Seger Dominika - saksofon
Smagacz Dominik - saksofon
Sojka Martyna - rytmika
Strzecha Emilia - fortepian
Wykpisz Alan - kontrabas
Walarowski Mikołaj - fortepian

klasa VIb
Bednarz Agnieszka - skrzypce
Cierpisz Agata - skrzypce
Hałoń Katarzyna - skrzypce
Jakubowska Martyna - klarnet
Knast Susanne - wiolonczela
Kołodziej Karolina - skrzypce
Korcz Agnieszka - wiolonczela
Kulisz Szymon - skrzypce
Kwaśniewicz Ada - skrzypce
Maśnica Joanna - skrzypce
Myrta Mariola - klarnet
Nowotarska Anna - altówka
Olszowska Karolina - altówka
Sawicka Zuzanna - skrzypce
Sornek Karolina - flet
Stanko Michał - trąbka
Staszuk Milena - altówka
Stefanowska Patrycja - skrzypce
Szpakowska Ewa - altówka
Winkler Patrycja - flet
Zdancewicz Paweł - trąbka

 

ROCZNIK 2010/2011

Klasa A

Bienek Mikołaj – akordeon

Bobecki Krzysztof – klarnet

Cieplak Paweł – akordeon

Filipek Andrzej – fortepian

Imielski Jakub – trąbka

Jasik Radosława – fortepian

Kaszuba Andrzej – skrzypce

Kleszcz Marta – rytmika

Kubarski Michał – akordeon

Kudełka Marta – fortepian

Makosz Dawid – fortepian

Manda Tomasz – gitara

Polak Marta – rytmika

Sobańska Ro Xana – flet

Stasińska Joanna – saksofon

Świerczek Marek – fortepian

Wantuła Alicja – rytmika

Warcaba Małgorzata – fortepian

Zawodny Szymon – saksofon

Klasa B

Baca Klaudia – kontrabas

Burda Tomasz – skrzypce

Bruszewski Wiktor – kontrabas

Dusza Kamil – kontrabas

Franke Paweł – trąbka

Gaweł Adrian – trąbka

Gesler Agnieszka – skrzypce

Koczot Łucja – altówka

Kulej Paulina – wiolonczela

Kusek Marcin – wiolonczela

Lipa Magdalena – wiolonczela

Micke Magdalena – altówka

Muszkieta Patrycja – skrzypce

Mżyk Donata – skrzypce

Nowak Sebastian – skrzypce

Nowotarska Małgorzata – wiolonczela

Oleksiak Damian – perkusja

Orzechowska Julia – wiolonczela

Paliwoda Anna – skrzypce

Piotrowska Kinga – wiolonczela

Pucka Weronika – skrzypce

Staśko Lidia – skrzypce

Swoboda Aldona – skrzypce

Wojciechowska Małgorzata – skrzypce

Zymon Mikołaj – trąbka

Żurada Adam – puzon 

 

ROCZNIK 2011/2012

KLASA VI A

Bies Filip - fortepian

Borkowska Karolina - rytmika

Chlebicki Filip - saksofon

Domagała Kamila - fortepian

Gwiazda Kacper - saksofon

Kruż Aleksandra - fortepian

Lesiuk Anna - gitara

Lipus Martyna - rytmika 

Łokcik Justyna - fortepian 

Mikołajczyk Łukasz - fortepian

Niezgoda Maria - skrzypce

Niwińska Kamila - akordeon

Pater Marcin - perkusja

Polak Marta - rytmika

Porzuczek Jan - fortepian

Pycińska Emilia - organy

Rekieć Kaja - fortepian

Ryczek Karolina - akordeon

Rysiecki Wojciech - gitara

Salik Kazimierz - organy

Sławicka Magdalena - rytmika 

Stępień Jonasz - gitara

Woźniak Monika - flet

Zgoła Oskar - akordeon 

 

KLASA VI B 

Bałuk Sara - skrzypce

Cebula-Orynicz Daniel - kontrabas

Górecki Mateusz - klarnet

Jadamus Dawid - altówka

Janicka Magdalena - skrzypce

Jarosz Krystian - trąbka

Kapica Marta - wiolonczela

Kaznowska Oliwia - flet

Keyha Agnieszka - skrzypce

Kmak Agata - skrzypce

Krause Grzegorz - trąbka

Król Elżbieta - skrzypce

Kudala Anna - obój

Makówka Emilia - wiolonczela

Milińska Magdalena - skrzypce

Mryka Marcin - klarnet

Sadowski Marcin - puzon

Tokarz Mateusz - obój

Walarowska Karolina - skrzypce

Warcaba Dorota - skrzypce

br /

Minikalendarium

Msza za zmarłych pedagogów i koncert – piątek, 27 października 2017 r. 

Jubileusz 50-lecia Wydziału Rytmiki – piątek, 17 listopada 2017 r