Drodzy Nauczyciele i Uczniowie, Szanowni Rodzice,
Rok szkolny 2019/2020 zakończy się w piątek, 26 czerwca, ale niestety nie będzie zorganizowana w tym dniu tradycyjna uroczystość wręczania świadectw i nagród w budynku szkoły przy ul. Ułańskiej 7B w Katowicach.
Msza święta na zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w kościele na Tysiącleciu Górnym 26.06.2020 r. o godz. 9.00.
Ze względu na organizację egzaminów maturalnych i dyplomów, uczniowie którzy zamierzają opuścić szkołę będą mogli odbierać świadectwa indywidualnie od 30 czerwca 2020 r. w godzinach od 9.00 do 12.00 w sekretariacie szkoły. Pozostałych uczniów prosimy o cierpliwość i odbiór świadectwa po zniesieniu reżimu sanitarnego. W tym roku niespodzianka: nagrody za wyróżniające świadectwa będą przekazywane przez wychowawców 🙂 Bardzo prosimy o zwrot materiałów bibliotecznych w zamkniętych torbach foliowych lub papierowych z imieniem i nazwiskiem, klasą i datą zwrotu wypisaną dowolną techniką w widocznym miejscu na opakowaniu.
Osoby, które zmieniają szkołę proszone są o zwrot kluczyka do szafki szkolnemu konserwatorowi w godzinach 8.00-13.00.
Proszę dokonać tych czynności do wtorku, 30 czerwca 2020 roku.
Klasy maturalne odbierają świadectwa w piątek, 3 lipca 2020 r.:
klasa VI A o godz. 11.00,
klasa VI B o godz. 12.00.
W tych dniach wychowawcy obu klas będą sprawować dyżur w szkole.
Z powodu zagrożenia epidemiologicznego prosimy uczniów i ich rodziców o nieprzynoszenie kwiatów i upominków.
Prosimy o ograniczenie do niezbędnego minimum czasu przebywania na terenie szkoły.