SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA i BALETOWYCH
REGIONU ŚLĄSKIEGO 03.03.2020 r. (wtorek)
Centrum Edukacji Artystycznej i Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w jedenastej edycji Przeglądu Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia i Baletowych Regionu Śląskiego. Zaproszenie kierujemy do szkół muzycznych i szkół baletowych. Przegląd odbędzie się we wtorek 3 marca 2020 r. w Sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. W. Kilara w Katowicach.
            Przeglądowi towarzyszyć będzie spotkanie metodyczne, w ramach którego odbędą się warsztaty doskonalenia zawodowego dla nauczycieli na temat Wpływ stymulacji wyobraźni i percepcji dźwiękowej na umiejętność analizy słuchowejprowadzone przez mgr Beatę Marię Michniewicz, nauczyciela w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w SuwałkachPani Beata Michniewicz jest autorką Metody Skojarzeń i Wizualizacji, która pomaga dzieciom zrozumieć zawiłości Kształcenia Słuchu, działa na wyobraźnię, nauka staje się opowieścią pełną obrazów i kolorów.
           Szczegóły w zakładce KONKURSY/PRZEGLĄDY RYTMIKI CEA.  http://2st.zpsm.edu.pl/konkursy/przeglady-rytmiki